Anasayfa >

Diğer Haberler >

Apsiyon ile apartman ve site yönetimi kolaylaşıyor!

Apsiyon ile apartman ve site yönetimi kolaylaşıyor!

07 Temmuz 2011 Perşembe, 16:07:37
Apsiyon ile apartman ve site yönetimi kolaylaşıyor!
Apartman yönetiminde son nokta!

Apartman yönetiminin aldığı kararlar tozlu raflardaki defterler yerine artık bir internet sitesinin çatısı altında toplanıyor. Apsiyon.com geliştirdiği yöntemle apartman yönetiminin aldığı kararları herkesin kolayca ulaşabileceği tek bir adrese topluyor.

Apartman ve site yönetimini kolaylaştırma amacıyla kurulan www.apsiyon.com, apartman yönetimini henüz yeni devralmış amatör yöneticilerden, bu göreve yıllarını vermiş işinin erbablarına, herkesin kolaylıkla anlayabileceği, kullanımı son derece kolay bir uygulama.

Ayrıca Apsiyon, gelir ve giderlerin takibi, aidat ödemeleri, temizlik masrafları, üçüncü kişilerle yapılan ticari sözleşmeler, son toplantıda alınan kararlar, bankalar, e-devlet ve e-belediye sistemleriyle olan ilişkiler ve benzeri daha birçok süreci şeffaflaştırıp, mekan ve zamandan bağımsız olarak ilgili kişilerin bilgisine sunuyor.

Yurt dışındaki kat malikleri, forum ve anketler sayesinde aktif şekilde süreçlere bu uygulama ile katılabiliyor, oy verebiliyor ve alınan kararları inceleyebiliyor.

Üstelik bütün bunları evinizdeki koltuğunuzdan, ofisinizdeki masanızdan, tatildeyseniz cep telefonunuzdan yapabiliyorsunuz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın!


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER