Anasayfa >

Diğer Haberler >

Gayrimenkul Zengini Kadının Evinden 8 Ton Çöp Çıktı! İşte O Evden Görüntüler!

Gayrimenkul Zengini Kadının Evinden 8 Ton Çöp Çıktı! İşte O Evden Görüntüler!

12 Temmuz 2018 Perşembe, 13:46:09
Gayrimenkul Zengini Kadının Evinden 8 Ton Çöp Çıktı! İşte O Evden Görüntüler!
Cihangir’de gayrimenkul zengini bir kadının evinden 8 ton çöp çıktı. Polis ekipleri çilingir yardımı ile eve girerek çöpler evden boşaltıldı. İddiaya göre bankadaki tüm parasını batırdıktan sonra akıl sağlığını kaybeden ev sahibi, son zamanlarda sokakta bulduğu tüm eşyaları eve taşımaya başladı…

Cihangir’de gayrimenkul zengini bir kadının evinden 8 ton çöp çıktı. Apartmandan kötü kokular gelmesi nedeniyle Beyoğlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne ihbar geldi.

Cihangir’de bir apartmanın 6.katında bulunan deniz manzaralı eve ihbar üzerine gelen polis ekipleri gördükleri karşısında şaşkına döndü. Çilingir yardımı ile içeri giren ekipler içeri girdiklerinde kapıya kadar taşan çöp yığınları ile karşılaştı. Ekipler 8 ton çöpü kamyonlara taşıdı.

Cihangir Mahalle Muhtarı Sündüs Ulaman, “Burada 20 yıllık mahalle muhtarıyım. Burada yaşayan kadını da 20 yıldır tanırım. Bankadaki parasını batırdıktan sonra kafayı yedi. Kadın çok zengin, gayrimenkul zenginiydi. Son zamanlarda sokakta bulduğu tüm eşyaları eve taşımaya başlamıştı. Çocuğunu bile eve almıyordu. Evde ölmüş 2 ay sonra fark edildi. Alt kat satılığa çıkmıştı eve bakmaya gelen bir alıcının kötü kokuyu fark etmesi üzerine eve girildi ölmüştü" diye konuştu.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

 Ev sahibi Meliha Öner'in 4 ay önce hayatını kaybettiği öğrenilirken, kızına bilgi verildiği ancak kızının evi kilitleyerek ilgilenmediği belirtildi. 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER