Anasayfa >

Diğer Haberler >

Gözaltına Alınan Adnan Oktar’ın Saray Yavrusu Evi!

Gözaltına Alınan Adnan Oktar’ın Saray Yavrusu Evi!

11 Temmuz 2018 Çarşamba, 17:06:56
Gözaltına Alınan Adnan Oktar’ın Saray Yavrusu Evi!
Kamuoyunda Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar gözaltına alındı. Adnan Oktar’ın Kandil sırtlarındaki adeta saray yavrusu evi ise yaşadığı lüks hayatı gözler önüme sardı. İşte Adnan Oktar’ın evinden kareler…

Adnan Oktar gözaltına alındı. Kamuoyunda Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar’ın varlıklarına el konulurken şirketlerine de kayyum atandı.

Adnan Hoca’nın Kandilli sırtlarındaki lüks villası ise yaşadığı lüks hayatı gözler önüne sardı. Vaniköy sırtlarında yer alan Oktar’ın evi adeta saray yavrusu.

 

30 dönüm alana kurulu olan Kandilli’deki ev 180 derece Boğaz manzaralı.  2 katlı villa cemakanlı olarak tasarlanmış. İçinde büyük bir havuzu da barındıran evin arkasında ise arazi uzanıyor.

İçinde atların koşturulduğu bir alan, büyüklü küçüklü çardaklar, birisi büyük 2 yapay göl, fiskiyeler, sera, işlemeli koltuklar, çardaklar da bulunuyor.  Adnan Oktar’ın evinde balkonlu, merdivenli ahşap verandalar da yer alıyor.

Adnan Oktar’ın Kandilli sırtlarındaki evine ulaşılabilmek için yaklaşık 750 metrelik özel bir yoldan gidiliyor.Yol boyunca uzanan ağaçların ve tellerin üzerinde 50'ye yakın güvenlik kamerası var. Yolda, 250 metre arayla, 4 ayrı demir kapı bulunuyor. Bu özel yol geçilince, 100 metrelik delikli parke döşeli bir başka yol başlıyor. Yolun sonunda Adnan Oktar'ın iki katlı evine ulaşılıyor.
 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER