Anasayfa >

Diğer Haberler >

Ramazan Bayramı Ne Zaman 2018! Bayram Tatili Kaç Gün?

Ramazan Bayramı Ne Zaman 2018! Bayram Tatili Kaç Gün?

04 Haziran 2018 Pazartesi, 12:11:39
Ramazan Bayramı Ne Zaman 2018! Bayram Tatili Kaç Gün?
Ramazan Bayramı’na sayılı günler kaldı. Peki Ramazan Bayramı ne zaman? Ramazan Bayramı’nda kaç gün tatil var? Tüm soruların yanıtı haberimizde….

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kaldı. Peki Ramazan Bayramı ne zaman? Bayram hangi günlere denk geliyor? Ramazan Bayramı tatili kaç gün? Tatil hangi gün başlıyor, hangi gün bitiyor? Şu sıralar herkesin kafasında bu sorular. Şimdi tek tek yanıt verelim.

BAYRAM NE ZAMAN?
Ramazan Bayramı ne zaman sorusuna şöyle yanıt verelim. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı tarih bilgilerine göre Ramazan Bayramı, bu yıl mübarek ayın son orucunun 14 Haziran Perşembe günü tutulmasıyla birlikte aynı gün Arefe günüyle başlayacak. Yani 14 Haziran Perşembe günü Arefe. Ramazan Bayramı’nın birinci günü ise 15 Haziran’a geliyor.

Peki Ramazan Bayramı kaç gün? Ramazan Bayramı 3 gün. Ramazan Bayramı 15 Haziran’da başlıyor 17 Haziran Pazar günü ise sona eriyor.

RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ KAÇ GÜN? RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?
Bu yıl Ramazan Bayramı haftasonuna denk geliyor. Peki Ramazan Bayramı tatili kaç gün? Ramazan Bayramı tatili ne zaman başlıyor. Ramazan Bayramı tatili Arafe günü Perşembe öğleden sonra başlıyor. Perşembe yarım gün, Cuma, Cumartesi ve Pazar tam gün tatil.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER