Anasayfa >

Diğer Haberler >

Çengelköy Sahili 3 Ay Trafiğe Kapalı

Çengelköy Sahili 3 Ay Trafiğe Kapalı

03 Nisan 2018 Salı, 10:00:03
Çengelköy Sahili 3 Ay Trafiğe Kapalı
Çengelköy-Kuleli arası sahil yolu, altyapı ve çevre düzenlemesi çalışmaları kapsamında 8 Nisan’da trafiğe kapatılacak. Sahil, 3 ay trafiğe kapalı kalacak…

Çengelköy-Kuleli arası sahil yolu, altyapı ve çevre düzenlemesi çalışmaları kapsamında  8 Nisan Pazar akşamı trafiğe kapatılıyor. Sahil, 3 ay boyunca trafiğe kapalı kalacak.

Kuleli Caddesi altyapı çalışmaları sırasında 166 binanın cephesi yenilenecek. Çengelköy’ün sahilindeki akıtsu ve yağmursuyu sorununu çözecek çalışma kapsamında sahil yolu üzerinde 15 araçlık 5 adet otopark cebi de yapılacak.

620 metrelik kısmının trafiğe kapatılacak olan sahil yolunun kullanacaklar olanlar için alternatif güzergahlar belirlendi.

Üsküdar’dan gelip Beykoz istikametine seyreden araçlar, Güzeltepe ve Beynun Akyavaş caddeleri ile Bosna Bulvarı, Rasathane ve Küçüksu caddeleri istikametini takip ederek Küçüksu-Beykoz istikametine gidebilecekler. Ayrıca araçlar Şekip Ayhan Özışık Caddesi’ni kullanarak Kuleli Caddesi’Nden Küçüksu-Beykoz istikametini kullanabilecekler. Beykoz’dan gelip Üsküdar istikametine seyreden araçlar ise Küçüksu ve Rasathane caddeleri ile Bosna Bulvarı, Beynun Akyavaş ve Güzeltepe caddelerini takip ederek Üsküdar’a gidebilecekler. Ayrıca hafif araçlar Kuleli Caddesi’nden Şekip Ayhan Özışık Caddesi’ni takip ederek Rasathane Caddesi’nden Üsküdar istikametine gidibelecekler.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER