Anasayfa >

Diğer Haberler >

Sinpaş GYO Euroleague Basketbol’a Sporson Oldu

Sinpaş GYO Euroleague Basketbol’a Sporson Oldu

08 Şubat 2018 Perşembe, 13:39:26
Sinpaş GYO Euroleague Basketbol’a Sporson Oldu
Sinpaş GYO, Euroleague Basketbol’un 1 yıllığına resmi sponsoru oldu. Ayrıca Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı Baş Antrenörü Zeljko Obradoviç, 2018’de Sinpaş’ın iletişim faaliyetlerinin yüzü olacak…

Sinpaş GYO, Euroleague Basketbol’un resmi sponsoru oldu. Şirket 1 yıllığına anlaşma yaptı. Ayrıca Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı Baş Antrenörü Zeljko Obradoviç, 2018’de Sinpaş’ın iletişim faaliyetlerinin yüzü olacak.

Euroleague Basketbol’a ilk defa bir gayrimenkul şirketinin sponsor olduğuna dikkat çeken Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer , “Türk basketbolunu yurtiçinde ve yurtdışında destekleyen bir kitle var. Bu kitle içinde bizim müşteri grubumuz da var” dedi.

Gacemer: “Basketbol camiasında “Avrupa’nın En Elit Basketbol Ligi” olarak görülen EuroLeague takımlardan biri olan Fenerbahçe Doğuş basketbol takımı, geçen yıl Turkish Airlines EuroLeague’de üstün bir mücadele sergileyerek şampiyon olmuş, tüm Türkiye’nin göğsünü kabartmıştır. Biz buna sadece bir takımın başarısı olarak değil, Türkiye’nin başarısı olarak bakıyoruz. Ve umutla söylemek isterim ki; bu başarıların artarak devam edeceğine inanıyoruz. Türk basketbolunu yurtiçinde ve yurtdışında destekleyen büyük bir kitle var. Bizim müşteri grubumuzda da böyle bir kitlenin olduğunu görüyoruz. Onlarla sadece satış ofislerinde değil böyle sosyal ortamlarda da birlikte olmak istiyoruz. Bunun için iki değerli marka Sinpaş ve Euroleague Basketbol bu güzel iş birliğine imza atıyor”. dedi.

Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı Baş Antrenörü Zeljko Obradoviç’in Sinpaş GYO iletişim faaliyetlerinin yüzü olmasına da değinen Gacemer, Koç Zeljko Obradoviç’in liderlik anlayışı, titizliği, heyecanı ve yaptığı işten aldığı ve taraftarlarına aldırdığı keyfin Sinpaş’ın vizyonuyla, bakış açısıyla son derece örtüştüğünü, bu nedenle hiç şüphesiz Obradoviç’i tercih ettiklerini sözlerine ekledi.

Toplantıda söz alan Euroleague Basketbol İcra Kurulu Başkanı Jordi Bertomeu: ‘Sinpaş; sadece gayrimenkul değil, aynı zamanda yeni yaşam stilini de temsil ediyor. İki şirket olarak inovasyon değerlerimizi paylaşıyoruz ve mükemmellik için sürekli çaba sarf ediyoruz. Euroleague olarak hem dijital ve hem de televizyon platformlarında 2.8 milyar izleyiciyi aştık. Geçtiğimiz yıl oynanan Final Four Türk kulüplerinin başarısı, Turkish Airlines EuroLeague’in ve 7DAYS EuroCup’ın elde ettiği bu sonuçlarda Türk pazarı büyük rol oynadı. Sinpaş da Turkish Airlines, Head and Shoulders, Nesine, Tadım ve SEK gibi Euroleague Basketbol ile iş birliği yapan firmaların arasında bugün yerini aldı. Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklıklarından Sinpaş’la yeni iş birliğimizi duyurmaktan dolayı çok mutluyum.’ dedi.


Sinpaş GYO, Zejko Obradoviç’le reklam filmi çekimlerini Queen Bomonti’deki örnek evlerinde gerçekleştirdi. Koç Obradoviç çekimler esnasında kendini evinde hissetti. Daireleri oldukça modern ve kullanışlı bulan Koç, Ülker Arena’dan çıkıp köprü ve tünel yoluyla kolayca Bomonti’ye ulaşabildiğini belirtti.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER