Anasayfa >

Diğer Haberler >

Kartlı Su Sayacı ve Kontör Yükleme Noktaları

Kartlı Su Sayacı ve Kontör Yükleme Noktaları

03 Ocak 2018 Çarşamba, 16:10:09
Kartlı Su Sayacı ve Kontör Yükleme Noktaları
Kartlı sayaç kullananlar için İski kontör yükleme noktaları haberimizde…

Faturalı olduğu kadar kartlı su kullanımı da oldukça yaygın. Sayacınıza istediğiniz kadar para yükleyip suyunuzu ona göre kullanabiliyorsunuz.Aboneler istedikleri zaman istedikleri kadar su alabiliyor. Kartlı sayaç uygulaması ücretleri ise diğer uygulama ile aynı.

KARTLI SU SAYACI FİYATI
Kartlı sayaçlar ücretsiz olarak takılıyor. Abonelere bir adet yükleme kartı veriliyor ve aboneler o karta 7/24 istedikleri zaman istedikleri miktarda su alabiliyorlar.
Kontörü doldurdunuz peki sonra ne yapacaksınız? Kontörü yükledikten sonra kontörün sayaca aktarılması için kartın “ok” yönünde sayaca takılması yeterli oluyor. ekranda kredi yüklendi mesajı çıktığında yükleme başarı ile tamamlanmış demek oluyor.

Sayaçta kontör bittiğinde ise su akışı sona eriyor. Eğer kart boşken kartı sayaca takarsanız 5m3(ton) daha yedek su kullanabiliyorsunuz. Eğer kontör resmi tatillerde ve mesai saatleri dışında biterse ve yedek 5m3(ton) daha yedek su kullanımı da biterse bir sonraki mesai günü saat 09:00’a kadar limitsiz su kullanabiliyorsunuz.  

Peki kontör yükleme nasıl yapılır? Bu haberimizde İski kontör yükleme noktalarını mercek altına aldık. İski’nin İstanbul’da 24 adet kontör yükleme noktası bulunuyor. İski kontör yükleme merkezleri şöyle;
1.    Bayrampaşa
2.    Beşiktaş
3.    Beyoğlu
4.    Eyüp
5.    Fatih
6.    Gaziosmanpaşa
7.    Kağıthane
8.    Avcılar
9.    Bağcılar
10.    Bahçelievler
11.    Bakırköy
12.    Büyükçekmece
13.    Çatalca
14.    Esenler
15.    Güngören
16.    Küçükçekmece
17.    Silivri
18.    Kadıköy şube müdürlüğü
19.    Kartal şube müdürlüğü
20.    Pendik şube müdürlüğü
21.    Şile şube müdürlüğü
22.    Ümraniye şube müdürlüğü
23.    Üsküdar şube müdürlüğü
24.    Sultanbeyli şube müdürlüğü

Kartlı sayaç aboneleri 08:00-16:00 saatleri arasında İSKİ’ye ait veznelerden nakit ya da internetten kontör yükleme yapabilirler.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER