Anasayfa >

Diğer Haberler >

Ağaoğlu’ndan Kendi Aleyhinde Başlatılan Kampanyaya Tam Destek

Ağaoğlu’ndan Kendi Aleyhinde Başlatılan Kampanyaya Tam Destek

03 Ocak 2018 Çarşamba, 09:28:46
Ağaoğlu’ndan Kendi Aleyhinde Başlatılan Kampanyaya Tam Destek
Ali Ağaoğlu, kendi aleyhinde başlatılan “Ordu-Yason Burnu’nu Ağaoğlu’na yedirmeyiz”imza kampanyasına tam destek oldu…

İnşaat sektörünün önde gelen isimlerinden Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, kendi aleyhinde başlatılan “Ordu-Yason Burnu’nu Ağaoğlu’na yedirmeyiz” imza kampanyasına tam destek oldu. Ağaoğlu, kampanyaya imza verdi.

“Ağaoğlu Yason Burnu’nu gezdi ve burada konut yapacak” söylentilerinin tamamen gerçek dışı olduğunu belirten Ağaoğlu, “Arsa spekülasyonu yapanların yaydıkları söylentilere inanıp haber yapılıyor, imza toplanıyor. Karadenizli hemşehrilerimi uyarmak için ben de kampanyaya imza verdim” dedi.

Ali Ağaoğlu, imza kampanyasına kendi de imza atmakla kalmadı yorum sayfasına da şunları yazdı:  “Ben de imza verdim. Söylentiler, Türkiye’nin her yerinde arsa spekülasyonu yapanların marifetidir, bunu herkes bilir. Belli ki, yanından bile geçmediğim o bölgede Ağaoğlu ismini kullanarak, suni bir değer artışı yaratılmak isteniyor. Karadenizli hemşehrilerimin zarar görmesini istemediğim için bu zorunlu açıklamayı yapıyorum”.

10 BİN KİŞİ YALANIN ALTINA İMZA ATIYOR
10 bin kişinin bir yalanın altına imza attığını vurgulayan Ali Ağaoğlu, Yıldırım Holding sahiplerinden Mehmet Yıldırım’ın cenazesi için 16 Ekim’de Samsun’a gittiğini, dönüşte Ordu’da bir bardak çay içtiğini, bunun dışında Ordu’da bulunmadığını söyledi.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER