Anasayfa >

Diğer Haberler >

Ağaoğlu'ndan Ampute Milli Takımı Oyuncularına Büyük Jest

Ağaoğlu'ndan Ampute Milli Takımı Oyuncularına Büyük Jest

11 Ekim 2017 Çarşamba, 13:48:03
Ağaoğlundan Ampute Milli Takımı Oyuncularına Büyük Jest
Ali Ağaoğlu, EAFF Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası'nda mutlu sona ulaşan Ampute Futbol Milli Takımı oyuncularına Çekmeköy Park projesinden birer daire hediye ettiğini duyurdu…

Ali Ağaoğlu, , EAFF Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası'nda başarıyı yakalayan Ampute Futbol Milli Takımı oyuncularına, 6 Ekim’de satışa çıkan Çekmeköy Park projesinden birer daire hediye ettiğini duyurdu.


Konuyla ilgili düzenledikleri basın toplantısında konuşan Ağaoğlu, "Elleri ve ayakları yoksa, aslan gibi yürekleri var" dedi.


BAŞARIYI HER ZAMAN ÖDÜLLENDİRDİK
Başarıyı her zaman ödüllendirdiklerini belirten Ali Ağaoğlu, "Ağaoğlu olarak her zaman başarıyı ödüllendirdik. Özellikle amatör spor dallarında uluslararası başarılara imza atan sporcularımıza sahip çıktık. Onlar ki, sınırlı imkânlarla ve tırnaklarıyla kazıyarak şampiyonluklara ulaştılar. Ağaoğlu olarak engelli dostu bina yapma duyarlılığımız zaten vardı. Bundan böyle iki katına çıkaracağız. Çekmeköy'de yapımına başladığımız sitede bu duyarlılığımızı yansıtacağız" diye konuştu.


Türkiye’nin iç ve dış düşmanlarla boğuştuğunu belirten Ali Ağaoğlu, en fazla birliğe, beraberliğe, dayanışmaya ihtiyacı olduğu bir dönemde o dağ gibi yürekleriyle, katıksız ve karşılıksız vatan sevgileriyle bu ülke insanlarını bir yumruk gibi birleştirdiler. Türkiye bu aslanlar için  bölgesel, siyasal, etnik farklılıklarını, hiç düşünmeden ay-yıldızın çevresinde birleşti" ifadesinde bulundu.


ASLANLARIMIZA BORCUMUZU ÖDEMENİN ZAMANIDIR
Bu tür sportif başarıların Türk halkını birbirine kenetlediğini belirten Ali Ağaoğlu, "Ben çok uzun yıllardır Türk insanının böyle bir birlikteliğine tanık olmadım. Bunu bize sağlayan aslanlarımıza, şimdi bizim borcumuzu ödemenin zamanıdır. Onlar engelleri aştı sıra bizde. Elbette bu vatan sevgisinin bir karşılığı olamaz ama ben aslan yürekli takımımızın oyuncularına birer daire hediye ediyorum. Helali hoş olsun. Güle güle otursunlar" ifadelerini kullandı.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER