Anasayfa >

Diğer Haberler >

Ağaoğlu’ndan Flaş Topbaş Açıklaması:Gidenin Arkasından Konuşulmaz Gömün Gitsin

Ağaoğlu’ndan Flaş Topbaş Açıklaması:Gidenin Arkasından Konuşulmaz Gömün Gitsin

06 Ekim 2017 Cuma, 13:30:49
Ağaoğlu’ndan Flaş Topbaş Açıklaması:Gidenin Arkasından Konuşulmaz Gömün Gitsin
Ali Ağaoğlu, geçtiğimiz ay istifasını açıklayan İBB Başkanı Kadir Topbaş hakkında bomba açıklamalar da bulundu. Gitti, gitmesi de iyi oldu diyen Ağaoğlu, gidenin arkasından konuşulmaz gömün ifadesinde bulundu….

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, Çekmeköy Park projesinin lansmanında geçtiğimiz ay istifasını açıklayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Kadir Topbaş’ın gidişine yönelik bomba açıklamalar da bulundu.

GİDENİN ARKASINDAN KONUŞULMAZ GÖMÜN…
Gitti, gitmesi de iyi oldu diye Ağaoğlu, “Bizim memlekette bir laf vardır, ‘Gidenin arkasından konuşulmaz gömün…’ ifadesinde bulundu.


BÜROKRASİNİN BU KADAR İŞ YAPMADIĞI BİR DÖNEM GÖRMEDİM
Bürokrasinin çok ağır işlediğinin altını çizen Ali Ağaoğlu, “Ben 54 doğumluyum. 50 senedir iş hayatının içindeyim. Bürokrasinin bu kadar iş yapmadığı ve ağır gittiği bir dönem yaşamadım. Bunu sayın Cumhurbaşkanımız da söylüyor. Özellikle belediyelerde bırakın başkanı zabıta bile yolda yürürken kibirden dünyaları ben yarattım havalarında” diye konuştu.


BELEDİYELER HALKTAN KOPTU
Belediyelerin farklı şeyler peşinde koptuğunu iddia eden Ağaoğlu, “Belediyeler halktan koptu. Herkes farklı şeyler peşinde koşuyor. Bunun böyle sürdürülebilir olmayacağı görüldü. Ciddi sıkıntılar var, hükümet de bunun farkında ve gereğini yapıyor” şeklinde sözlerini tamamladı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER