Anasayfa >

Diğer Haberler >

Eminevim’den Faizsiz Banka Kredisiz Konut Fırsatı

Eminevim’den Faizsiz Banka Kredisiz Konut Fırsatı

15 Haziran 2017 Perşembe, 11:29:08
Eminevim’den Faizsiz Banka Kredisiz Konut Fırsatı
Eminevim banka kredisiz, faizsiz konut sahibi yapmaya devam ediyor. Şirket 2017’nin ilk 5 ayında 3 bin 750 konut teslim ederek vatandaşları faizsiz ev sahibi yaptı…

Vatandaşları banka kredisiz faizsiz ev sahibi yapan Eminevim, 2017’nin ilk 5 ayında 3 bin 750 konutun teslimini gerçekleştirdi.


Müşterilerine 'Elbirliği Sistemi' ile faizsiz ev ve otomobil sahibi olma imkânı sunan Eminevim, bu zamana kadar toplam 100 bin müşterisini faizsiz ev ve otomobil sahibi yaptı.

Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün; Elbirliği Sistemi ile dar gelirli vatandaşların ev hayalini gerçek yaptıklarını söyledi.


Üstün, günümüzde dar gelirli ailelerin ev sahibi olmalarının zorluğuna dikkat çekerek, “Ev sahibi olma şansı bulunmayan, dar gelirle yaşamak zorunda olan tüketici, uygulanan "Elbirliği Sistemi" ile bu hayaline kavuşuyor.

Noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda sırası gelen vatandaş, Türkiye'nin istediği yerinden evini beğenerek, istediği eve sahip olabiliyor. Bu sistem sayesinde vatandaş oturacağı ev tipini ve metre karesini kendisi belirleyerek, ev sahibi olabiliyor” dedi.

ALIM GÜCÜ ARASINDAKİ MAKASI DARALTIYORUZ
26 yıldır vatandaşlarımızı tamamen faizsiz ve kendi belirledikleri ödeme ve taksit seçenekleriyle ev sahibi yaptıklarına dikkat çeken Üstün, “Vatandaşlarımızın alım gücü arasındaki makası böylece daraltarak herkesin ev sahibi olmasını sağlıyoruz” diye konuştu.


HEDEF 8 BİN TESLİMAT
Ardahan’dan İzmir’e kadar Türkiye’nin her bölgesinde vatandaşı ev sahibi yapıyoruz diyen Üstün, 2017’nin ilk 5 ayında 3 bin 750 konutun teslimini gerçekleştirdiklerini hedeflerinin yıl sonuna kadar 8 bin teslimatın üzerine çıkmak olduğunu söyledi.
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER