Anasayfa >

Diğer Haberler >

Venezia Mega Outlet Alışveriş Karnavalı Devam Ediyor

Venezia Mega Outlet Alışveriş Karnavalı Devam Ediyor

19 Mayıs 2017 Cuma, 11:49:58
 Venezia Mega Outlet Alışveriş Karnavalı Devam Ediyor
Venezia Mega Outlet alışveriş karnavalı 28 Mayıs’a kadar devam edecek. 100 TL'lik alışveriş yapana ev sahibi olma fırsatı sunulan karnavalda ayrıca tüm markalar da ekstra indirim yapıyor...

Türkiye’nin ilk temalı alışveriş merkezi olan Venezia Mega Outlet en renkli karnavalı tüketicilerle buluşturdu.


13-28 Mayıs tarihleri arasında devam edecek olan karnavalda içinde San Marco Meydanı’ndan İtalyan mimarisi ile süslenen bina tasarımlarına, su kanallarından gondollara kadar Venedik’in her türlü unsur yer alıyor.

Venezia Mega Outlet içerisinde, tam 15 gün boyunca sürecek olan karnavalın açılışı Türkiye’nin en renkli İtalyan şefi Danilo Zanna tarafında yapılıyor ve müthiş bir Rafet El Roman konseri ve şovlarla sürüyor.


Venedik Alışveriş Karnavalı’nda sürpriz hediyeler de tüketicileri bekliyor. Venezia Mega Outlet Karnavalı’nda 100 TL’lik alışveriş yapan tüketiciler ev sahibi olma fırsatı yakalıyor.


EKSTAR İNDİRİM
Karnaval süresince Venezia Mega Outlet’te tüm markalarda ekstra indirim de yapılıyor.


VENEZİA MEGA OUTLET NEDEDE?
Venezia Mega Outlet, Avrupa Yakası Küçükköy’de yer alıyor. Küçükköy’de eski Edirne asfaltı Metris kavşağında Tem’in hemen yanı başında yer alıyor. Toplu taşıma ile gelmek isteyenler için ise; -kiptaş Venezia Mega Outlet (eski metris) tramvay durağında inmek en pratik ulaşım alternatifi.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER