Anasayfa >

Diğer Haberler >

Nef Barcelona’ya Sponsor Oldu

Nef Barcelona’ya Sponsor Oldu

18 Mayıs 2017 Perşembe, 12:08:52
 Nef Barcelona’ya Sponsor Oldu
Nef Galatasaray’dan sonra şimdide Barcelona ile yeni bir sponsorluk anlaşması imzaladı. 3 yıllık işbirliği kapsamında Nef, FC Barcelona’nın isim ve logo kullanım haklarının yanı sıra reklam ve tanıtım aktivitelerinde Barcelona’nın takımı ve oyuncularının görsel kullanım hakkına sahip olacak…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Nef, Galatasaray’dan sonra FC Barcelona’nın bölgesel resim sponsoru oldu. 3 yıllık işbirliği kapsamında Nef, FC Barcelona’nın isim ve logo kullanım haklarının yanı sıra reklam ve tanıtım aktivitelerinde Barcelona’nın takımı ve oyuncularının görsel kullanım hakkına sahip olacak. Dijital ve geleneksel pazarlama, ortak logolu ürün üretimi ve satışı, promosyonel haklar, aktivite ve etkinlik hakları da Nef’in sponsorluk kapsamında sahip olduğu haklardan bazıları.

DÖNÜM NOKTAMIZ
Konu ile ilgili açıklama yapan Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, bugün Barcelona ile yaptığımız sponsorluk anlaşması Nef’i uluslar arası bir şirket yapmak adına bir dönüm noktası dedi.

Sponsorluk için 5 kulüp ile görüştüklerini ancak Barcelona’yı istediklerini belirten Timur, Barcelona’nın uluslar arası arenada etkisi çok büyük diye konuştu. Timur, “İleriki dönemlerde farkı ülkelerde projeler geliştireceğiz. Bu nedenle yerel kulüplerle de anlaşmalar yapabiliriz” dedi.

YURDIŞINDA 3 YENİ PROJE
5 yıl içerisinde yurtdışında 3 ülkede yeni yatırım yapmayı planladıklarını belirten Erden Timur, “İlk projemizi 2 yıl sonra lanse edeceğiz. Çünkü prosedür çok uzun sürüyor. İspanya pazarında da gayrimenkul geliştirmek önceliklerimiz arasında. Ama dediğim gibi süreç uzun zaman alıyor. Fakat Barcelona ile yaptığımız bu anlaşmanın olumlu yansıması olacaktır diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

BARCELONA’NIN TÜRKİYE’DEKİ POPÜLERLİĞİNİ ARTIRMAK İSTİYORUZ
Bu işbirliği ile Barcelona’nın Türkiye’de popülerliğin artırmak istediklerini belirten FC Barcelona Gelirler Bölümü Başkanı Francesco Calvo, “Barcelona’nın twitter sayfasını en çok ziyaret eden Türkler. İspanya bile ikinci sırada kalıyor. Bercelana’nın Türkiye’deki bu popülerliğini daha da artırmak istiyoruz dedi. Calvo, Nef ile birlikte emlak konusunda da işbirliği yapacaklarını açıkladı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER