Anasayfa >

Diğer Haberler >

Ağaoğlu’nun Uludağ’daki Oteli Yıkılıyor

Ağaoğlu’nun Uludağ’daki Oteli Yıkılıyor

11 Mayıs 2017 Perşembe, 15:13:10
Ağaoğlu’nun Uludağ’daki Oteli Yıkılıyor
2009’dan bu yana kapalı olan Ali Ağaoğlu’nun Uladağ’daki My Resort otelinin kaçak olduğu belirtilen 8 bin 500 metrekarelik bölümü için yıkım kararı çıktı. Yıkıma başlandı….

Ali Ağaoğlu’nun Uludağ’daki  Ağaoğlu My Resort Otel’i için yıkım kararı çıktı. 2009’da bu yana kapalı olan otelin kaçak olduğu belirtilen 8 bin 500 metrekarelik bölümünün yıkımına başlandı.

Kış turizminin önemli kayak merkezlerinden Uludağ’da, 1’inci yerleşim bölgesinde yer alan otelin yargı süreci dün tamamlandı. Dün Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü tarafından kepçelerle kullanılamaz hale getirildi.

Uludağ’da bu durumda bulunan birçok otel bulunuyor. Yargı süreci devam eden bu otellerin de sürecin tamamlanmasının ardından yıkılması bekleniyor.

Bu işlemin yargı sürecinin sona ermesinden sonra gerçekleştirildiğini belirten yetkililer, "Oteldeki kaçak bölümlerin tamamı, tahsisli alanlar ayrı tutularak yıkılacak. Bu yıkım ise ödenek gönderildikten hemen sonra yapılacak. Ayrıca Uludağ’da, bu durumda bulunan bazı oteller var. Mahkemelerde davalar sonuçlanınca buraları da yıkacağız" dedi. 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER