Anasayfa >

Diğer Haberler >

Eminevim 2017’de 16 Bin Teslimat Hedefliyor

Eminevim 2017’de 16 Bin Teslimat Hedefliyor

03 Mayıs 2017 Çarşamba, 15:53:49
Eminevim 2017’de 16 Bin Teslimat Hedefliyor
2016’yı 8 bin konutun teslimatını gerçekleştiren Eminevim, 2017’de iki katı teslimat hedefliyor…


Eminevim “Elbirliği Sistemi” ile müşterilerine faizsiz konut ve otomobil sahibi olma imkanı sunan Eminevim, bugüne kadar 100 bin müşterisini konut ve otomobil sahibi yaptı.


Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, 2017 hedeflerini açıkladı.

2016’da 8 bin konut teslim ettiklerini belirten Üstün, 2017’de bu rakamı iki katına çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.


Bugüne kadar 40 bin teslimat gerçekleştirdiklerinin altına çizen Üstün, “Elbirliği sistemimizle 2016 yılında 8 bin konut teslimatı yaptık. 2017 yılında bu rakamında üzerine çıkmayı hedefliyoruz. Sadece biz değil bütün sektör hedeflerini daha yukarılara çıkartmak için öncelikle insanlarımızın sosyal ve kentsel yaşam kalitesini arttıracak projeleri hayata geçirmek zorundayız. Bunun içinde en büyük olanaklardan birisi kentsel dönüşüm. Kentsel dönüşüm sayesinde insanlarımızın yaşam standartlarını ve kalitesini yükselterek toplumun her kesimi arasındaki makas farkını daraltıp, daha adil ve eşit bir şekilde yaşamalarını sağlayabiliriz. Bu açıdan kentsel dönüşüm hem bizler hem de vatandaşlarımız için bir fırsat olmuştur” dedi.

Kentsel dönüşüm sayesinde de atıl durumda olan yerlerin devlet desteğiyle de bütün bir parsel tablosuna dönüştürüldüğünü belirten Üstün " Sadece deprem riski değil aynı zamanda sosyal yaşam alanları ve alt yapılarda yenilenerek, ulaşım sorunu da çözümlenmiş oluyor” ifadesinde bulundu.



SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER