Anasayfa >

Diğer Haberler >

Ağaoğlu Kanını Bağışladı

Ağaoğlu Kanını Bağışladı

31 Mart 2017 Cuma, 11:37:32
Ağaoğlu Kanını Bağışladı
Ağaoğlu Şirketler Grubu ile Türk Kızılay’ı arasında yapılan işbirliği ile başlatılan kan bağışı kampanyasının ilki şirket merkezinde gerçekleşti. İlk bağısı Ali Ağağoğlu yaptı…

Ağaoğlu ile Türk Kızılay’ı arasında başlatılan “Sen Gelirsen” kampanyasının ilki şirket merkezinde start aldı. İlk bağışçı ise Ali Ağaoğlu oldu. Kampanyaya herkesin destek olması gerektiğine dikkat çeken Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, Ülkemizdeki düzenli kan bağışçısı sayısını arttırmak amacıyla düzenlediğimiz bu kampanya ile farkındalık yaratmak istiyoruz.

Önemli olan bir defaya mahsus kan bağışlamak değil, düzenli bağışçı sayısını kalıcı biçimde artırmak ”dedi.

Ağaoğlu olarak önemli gördüğümüz tüm alanlarda elimizden geleni yapıyoruz diyen Ağaoğlu, “Sen Gelirsen” kampanyası ile İstanbul’da yaygın olarak bulunan çok sayıda sitemizde yaşayan yüz bin sakinimiz ile Kızılay’ın ihtiyaç duyduğu düzenli kan bağışını sağlayacaktır. Haziran ayına kadar sadece Ataşehirde’ki sitelerimizden her hafta bir tanesinde bu kampanyayı sürdüreceğiz” ifadesinde bulundu.


Sen Gelirsen kampanyası ile farkındalık yaratmak istediklerini ifade eden Ali Ağaoğlu, önemli olan bir defaya mahsus bir kampanyayla kan toplamak değil, düzenli bağışçı sayısını kalıcı biçimde artırmak diye sözlerini tamamladı.SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER