Anasayfa >

Diğer Haberler >

Evlat Kokusu Dizisinin Çekildiği Villa

Evlat Kokusu Dizisinin Çekildiği Villa

14 Mart 2017 Salı, 10:25:06
 Evlat Kokusu Dizisinin Çekildiği Villa
Geçtiğimiz hafta yayına başlayan Evlat Kokusu dizisi oyuncuları kadar çekildiği mekanla da ilgi uyandırdı. İşte dizinin çekildiği villadan görüntüler…

 

 

Evlat Kokusu dizisi oyuncuları ile olduğu kadar çekildiği mekanla da dikkat çekti. Bahçesinde tavus kuşlarının ve ceylanların gezdiği villa merak konusu oldu.

 


Geçen Çarşamba günü ilk bölümüyle ekrana gelen Evlat Kokusu dizisi Amsterdam’dan İstanbul’a uzanan bir aşk, sevgi, nefret ve entrika örgüsünü konu alıyor.


Akbaş Ailesi’nin yaşam alanı olarak gösterilen, bahçesinde tavus kuşu ve ceylanların dolaştığı villa hayranlık uyandırdı.

Türkiye’de bahçesinde bahsi geçen hayvanların beslendiği sadece iki adresten biri olan villa, ilk kez bir dizi çekiminde kullanılıyor.


3 bin metrekare arsa içinde konumlanan villa, iki ayrı binadan oluşuyor. Boğaz Manzarası’na hakim konumda yer alan villada açık kapalı otopark, mescit, spor salonu, masaj salonu, Türk hamamı ve iki adet havuz yer alıyor.


Tarihi eser niteliğinde tablolar ve modern sanatın etkileyici örneklerinin bulunduğu villanın tavan boyama ve nakış işlemesi ise Dolmabahçe Sarayı’nın restorasyon işlerini yapan sanat ekibi tarafından gerçekleştirilmiş.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER