Anasayfa >

Diğer Haberler >

Reina Katilinin Yakalandığı Ev

Reina Katilinin Yakalandığı Ev

17 Ocak 2017 Salı, 15:29:23
Reina Katilinin Yakalandığı Ev
Yılbaşı gecesi 39 kişinin hayatı kaybettiği Reina katliamını gerçekleştiren Ebu Muhammed El Horasani kod isimli terörist Esenyurt’taki bir evde sağ olarak ele geçirildi. İşte o evden kareler…

Yılbaşı geçesinde Reina’da 39 kişiyi öldüren terörist Abdulkadir Masharipov dün geceki operasyonla Esenyurt’taki evinde sağ olarak yakalandı.


Reina katilinin evi operasyon sonrası yerli ve yabancı basına açıldı. Evde iki çekyat, iki ayrı yakat, bir adet buzdolabı, çamaşır makinesi ve gardırop bulunuyor. Reina katilinin evinde televizyon ise bulunmuyor.

  

 


Evde, koli koli istiflenmiş yumurtalar ve sıvı yağ tenekeleri ilk dikkat çeken detaylar arasında. Neredeyse 1 ay önce yapılan alışverişin ayrıntılı fişi, eve toplu gıda alımının yapıldığını, sık sık dışarı çıkılmadığını gösteriyordu. Buzdolabında dondurulmuş tavukla birlikte artık rengi değişen meyveler o son alışverişten kalma.

 


Üçü kadın toplam 5 kişinin yakalanarak gözaltına alındığı ev dünkü operasyondan izler taşıyor.

 


Reina katilinin yakalandığı apartmanda güvenlik kamerası olmadığı öğrenildi. Apartman sakinlerinin yüzde 25’i yabancıla  rın oluşturduğu da gelen bilgiler arasında bulunuyor.

  

İŞTE REİNA KATİLİNİN EVİNDEN KARELER

 

 

 

 

 

 

 

Fotoğraf: Eyüp Serbest

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER