Anasayfa >

Diğer Haberler >

Türkiye Finans’tan Konut Kredisinde Yılbaşı Kampanyası

Türkiye Finans’tan Konut Kredisinde Yılbaşı Kampanyası

29 Aralık 2016 Perşembe, 10:48:48
Türkiye Finans’tan Konut Kredisinde Yılbaşı Kampanyası
Türkiye Finans Katılım Bankası konut kredisinde yılbaşına özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında 120 ay vadeye kadar kredi veriliyor…

Türkiye Finans Katılım Bankası, yeni yıla özel konut, taşıt ve ihtiyaç kredilerinde kampanya başlattı.


Banka açıklamasına göre, Türkiye Finans, yeni yıl kampanyası kapsamında konut, taşıt ve ihtiyaç finansmanında müşterilerine avantajlı çözümler sağlıyor.


"Yeni Yıl Yeni Taşıt" finansmanı kampanyasından yararlananlar, 48 aya varan vadelerle ödüyor. Aldığı aracın kaskosunu bankadan yaptıranlar, ekstra fiyat indiriminden de yararlanabiliyor.


Türkiye Finans, "Yeni Yıl Finansörü" ile müşterilerine katılım bankacılığı çerçevesindeki tüm ihtiyaçlarını peşin fiyatına alıp 48 aya varan vadelerle taksitlendirme imkanı sunuyor. Kampanyada tahsis ücreti alınmıyor.


Konut sahibi olmak isteyen müşterilerine 120 ay vadeye kadar finansman desteği sağlayan banka, "Avantajlı Mortgage Kampanyası" düzenliyor. Kampanyadan yararlanmak için Finansör ve kredi kartı başvurusu yapılması ve 2 otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi yeterli oluyor. Kampanyadan yararlananlara, Avantajlı Finansör finansmanı da özel fiyatlama ile sunuluyor. Kampanyalar, 31 Ocak 2017 tarihine kadar devam ediyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER