Anasayfa >

Diğer Haberler >

İnteria Center Dudullu Eylül 2017’de Açılıyor

İnteria Center Dudullu Eylül 2017’de Açılıyor

27 Aralık 2016 Salı, 16:43:34
İnteria Center Dudullu Eylül 2017’de Açılıyor
İnteria Center Dudullu’da Eylül 2017’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. 110 bin metrekare alanda faaliyet gösterecek olan merkezde ev tekstilinden aksesuara, aydınlatmadan mobilyaya kadar bir ev için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey bulunuyor….

Nobis A.Ş. ilk yatırımı İnteria’yı 100 milyon dolarlık bir yatırımla Dudullu’da açmaya hazırlanıyor. Eylül 2017’de kapılarını açmaya hazırlanan İnteria Center Dudullu, 110 bin metrekare alan üzerinde faaliyet gösterecek.

Birçok markayı tek çatı altında buluşturmaya hazırlanan İnteria Dudullu’da mobilyadan aksesuara, dekorasyondan aydınlatmaya kadar bir evde ihtiyaç duyabileceğiniz her şey bulunacak.

3 yıl önce inşaatına başlanan ve Eylül 2017’de hizmete girmeye hazırlanan projenin 110 bin metrekare kapalı alanı, 57 bin metrekare ise kiralanabilir alanı bulunuyor.


Mobilya ve tamamlayıcı ürün gruplarını temsil eden bir ticaret merkezi olarak hayata geçen İnteria,  ‘Tasarım Kültürüne Destek’ programı kapsamında ‘İstanbul Tasarım Günleri’ adıyla her yıl düzenlenecek uluslararası etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

 Mobilya sektörünün ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan alt yapısıyla firmaların operasyonunu ve hizmet üretmesini kolaylaştıracak olanaklar sağlayan interia Dudullu’da  750 araçlık kapalı otopark, çocuk oyun ve bakım alanları, mescit, dinlenme bölümleri ve 6 bin metrekarelik etkinlik alanı yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 18 Ağustos 2017 Cuma, 10:09 eylül ün kaçında açılacak kesin CEVAPLA
DİĞER HABERLER