Anasayfa >

Diğer Haberler >

İlkay Gündoğan SGK Binasını 28 Milyona Satın Aldı

İlkay Gündoğan SGK Binasını 28 Milyona Satın Aldı

21 Aralık 2016 Çarşamba, 16:05:35
İlkay Gündoğan SGK Binasını 28 Milyona Satın Aldı
İngiltere’nin Manchester City takımında oynayan Balıkesirli futbolcu İlkay Gündoğan, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin satışa çıkardığı SGK binasını 28 milyona satın aldı…

İngiltere’nin Manchester City takımında oynayan Balıkesirli futbolcu İlkay Gündoğan,, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın satışa çıkardığı SGK il binasını 28 milyon TL’ye satın aldı.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Edip Uğur, ihaleye başka katılan olmadığını söyledi.

"HELAL OLSUN"
Uğur, “6 ay önce satışa çıkarılan SGK binasını 8.5 milyona Büyükşehir Belediyesi olarak aldık. Yeni SGK binası bakanlık tarafından Bursa yolu üzerinde tamamlanmak üzere. Biz de ihaleye çıkarak bakanlıktan satın aldığımız halihazırda SGK olarak hizmet veren binayı satışa çıkardık. Kim aldı? Balıkesirli hemşerimiz olan İlkay Gündoğan. 28 milyonu bastı. Kasamıza girdi para. Hem de Londra’da Manchester City’den aldığı transfer parasını gönderdi bize. Helal olsun çocuğa. Böyle de hemşerilerimiz var” diye konuştu.


Ünlü futbolcunun satın aldığı binanın, yeni SGK binası biter bitmez 3-4 ay içinde boşaltılacağını belirten Uğur, “Satışa çıkardığımız bina planlarda konut ve ticaret alanı. İlkay Gündoğan da buraya iş merkezi ya da konut yapabilecek” dedi.
Belediye Başkanı Uğur, başarılı futbolcunun Balıkesir’e her fırsatta destek verdiğini sözlerine ekledi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER