Anasayfa >

Diğer Haberler >

Garanti Konut’un Sahibi Temur Salman Fetö’den Gözaltına Alındı

Garanti Konut’un Sahibi Temur Salman Fetö’den Gözaltına Alındı

15 Aralık 2016 Perşembe, 13:51:10
Garanti Konut’un Sahibi Temur Salman Fetö’den Gözaltına Alındı
Kayseri’de Bir Sel Yapı Grup iştiraki Garanti Konut’un sahibi ve yönetim kurulu başkanı Temur Salman Fetö/PYD soruşturması kapsamında gözaltına alındı…

Fetö/PYD soruşturması tüm hızıyla devam ediyor. Soruşturma kapsamında gözaltına alınanlar listesi her geçen gün artıyor. Bugün bir yenisi daha eklendi. Kayseri’de Bir Sel Yapı Grup iştiraki Garanti Konut’un sahibi ve yönetim kurulu başkanı Temur Salman Fetö/PYD soruşturması kapsamında gözaltına alındı.

Aynı zamanda Nevşehir'in Kozaklı İlçesi'nde Kozza Devre Mülk Oteli sahibi Temür Salman, bu sabah düzenlenen operasyon sonucu Kayseri Terörle Mücadele (TEM) ve Organize Suçlar Müdürlüğü (KOM) ekiplerince gözaltına alındı. FETÖ/PYD örgütüne mali finans sağladığı gerekçesiyle gözaltına alınan Salman'ın yanı sıra, aynı soruşturma çerçevesinde FETÖ davasından aranan kısa adı 'Ahu-Der' olan Anadolu Hukuk Derneği üyesi avukat Mehmet Dinç, üniversite öğrencisi Nurhan Özdoğan da gözaltına alındı. 3 şüpheli, Kayseri Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Nevşehir Emniyet Müdürlüğü'ne teslim edildi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER