Anasayfa >

Diğer Haberler >

Ağaoğlu TMSF’nin Satışa Çıkaracağı Şirketlere Talip Oldu

Ağaoğlu TMSF’nin Satışa Çıkaracağı Şirketlere Talip Oldu

01 Aralık 2016 Perşembe, 17:35:35
Ağaoğlu TMSF’nin Satışa Çıkaracağı Şirketlere Talip Oldu
FETÖ/PDY ilişkisi iddiasıyla Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na (TMSF) devredilen ve satışa çıkarılacak inşaat şirketlerine talip olduklarını belirten Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, sadece başlamamış projelere yatırım yapabileceklerini söyledi…

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, FETÖ/PDY ilişkisi iddiasıyla Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na (TMSF) devredilen ve satışa çıkarılacak olan inşaat şirketlerine talip oldu.


ŞARTLARA BAĞLI
Söz konusu şirketlerle şartlara bağlı olarak ilgilenebileceklerini belirten Ağaoğlu, bu şirketlerin başlamış ya da bir kısmı tamamlanmış değil, henüz başlamamış projelerine yatırım yapabileceklerini ifade etti.


STANDARTLARIMIZ VAR
Şartları ve detayları görmemiz gerek diyen Ağaoğlu, "Ağaoğlu markası olarak yaptığımız projelerde kendi standartlarımız var. Bu standartları başlamış, bir kısmı tamamlanmış bir projede uygulamamız zor. Bu nedenle sadece başlamamış projelerle ilgileniriz." dedi.


Fetö/PDY soruşturması kapsamında 500’den fazla şirket yönetimini devralmıştı. Bunlar arasında Dumankaya ve Fi Yapı da yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER