Anasayfa >

Diğer Haberler >

Fikirtepe Business İstanbul’a Kardeş Geliyor

Fikirtepe Business İstanbul’a Kardeş Geliyor

21 Kasım 2016 Pazartesi, 13:28:35
Fikirtepe Business İstanbul’a Kardeş Geliyor
Fikirtepe Business İstanbul projesinin satışına devam eden SVR Group, projenin hemen yanında yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Fikirtepe kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Business İstanbul ofis projesinin satışlarına devam eden SVR Group, projenin hemen yayında yeni bir projeye daha start vermeye hazırlanıyor.

Sektöre ilişkin değerlendirmede bulunan SVR Group Yönetim Kurulu Başkanı Hazreti Akdemir, 2016’nın zor bir yıl olduğunu söyledi.


Akdemir, “ Sektör açısından maliyetlerin çok arttığı, talebin kısmen daraldığı bir yıl olduğundan zorlu geçen bir yıl oldu. Kendi faaliyet alanımız olan ofis piyasasına baktığımızda, var olan projelerin yapına devam ediliyor, ancak arz halen talebin üzerinde seyrediyor. Firmamız açısından baktığımızda ise 2016 yılında rakiplerimize nazaran daha iyi bir performans sergilediğimizi gururla söyleyebiliriz.” dedi.


YATIRIMA DEVAM
2017’de yatırımların hız kesmeden devam edeceğini berten Akdemir, doğru fizibilitelerle yapılan iyi yerlerdeki projelerin hayata geçirileceği bir yıl olacak düşüncesindeyiz diye konuştu.

DOĞRU YERDE DOĞRU PROJE HER ZAMAN KULLANICIYA ULAŞIYOR
Doğru yerde projelendirilen projelerin her zaman yatırımcısına ve nihai kullanıcısına ulaştığını belirten Akdemir, “ Her zaman dediğimiz gibi doğru yerdeki, iyi projelendirilmiş ofisler her zaman yatırımcısını ve nihai kullanıcısına ulaşıyor. Böyle yerlerde fiyat hakkettiği noktayı bulmakta zorlanmıyor. Biz fiyatlama açısından projenin başından beri fiyatlarımızı sürekli yukarı doğru revize ediyoruz; bu da yatırımcılarımızı  memnun ediyor haliyle” şeklinde konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER