Anasayfa >

Diğer Haberler >

4. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı Kapılarını Açtı

4. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı Kapılarını Açtı

17 Kasım 2016 Perşembe, 15:55:02
 4. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı Kapılarını Açtı
4.Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı kapılarını açtı. Yerli ve yabancı birçok ziyaretçiyi ağırlayan fuar 20 Kasım'da sona erecek...

4. emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı kapılarını açtı. İstanbul ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından çok sayıda projenin sergilendiği 4.Emlak Fuarı’nda ulusal ve uluslar arası yatırımcılar projeleri inceleme fırsatı buldu.

Rusya, İran, Orta Doğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Katar başta olmak üzere pek çok ülkeden gelen profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan ve yabancıların damga vurması beklenen fuar, 20 Kasım'da sona erecek.


3.İSTANBUL GÖRÜCÜYE ÇIKTI
Başakşehir Belediyesi'nin güvencesinde, Az Zamil Group, Seha Yapı, Adese ve Fuzul Grup işbirliğiyle (ASAF İş Ortaklığı) hayata geçecek olan 3. İstanbul projesi fuarda görücüye çıktı.


ASAF Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Akbal, 320 bin metrekarelik arazi üzerine inşa edecekleri projede konut, ofis ve ticari ünitelerin yer alacağını söyledi.


Projede 1200 konut olacağını, metrekare fiyatlarının gelecek ay açıklanacağını dile getiren Akbal, ön talep toplamaya başladıklarını, ilk 3 haftada internet üzerinden gerçekleştirilen talep başvurularının 9 bine yaklaştığını söyledi. Akbal, projeye Türkiye'den 70 il, yurt dışından ise 45 ülkeden talep geldiğinin altını çizdi.

BÜYÜKYALI İSTANBUL’DA FUARDA
Fuarda, emlak konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat tarafından Zeytinburnu Kazlıçeşme'de hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesi de yer alıyor.


Projenin son durumu hakkında basın mensuplarına açıklama yapan Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, fuarda yer almaktan mutluluk duyduklarını belirterek, ziyaretçilere Büyükyalı İstanbul'un dijital maketi üzerinden ayrıntılı bilgi verdiklerini anlattı.


Büyükyalı'da yatırım yapmak isteyenlerin Emlak Konut kampanyasının yıl sonuna kadar devam edeceğini unutmaması gerektiğini dile getiren Keresteci, şu bilgileri verdi:"Projede sınırlı sayıda konutun dahil edildiği ve yıl sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında, banka kredisi ve kefile ihtiyaç duyulmadan yüzde 10 peşinat, aylık yüzde 0,70 faizle 120 ay taksit veya 0,42 faiz oranıyla 60 ay taksit seçenekleriyle, karlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz. Eylülde ciddi satış gerçekleştirdik. Önümüzdeki ay fırsatların son ayı. Yatırımcılar acele etsinler."


OFTON 5 PROESİ İLE KATILDI
4. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’na Ofton İnşaat, Avrupa yakasından Elysium Art Şişli, Elysium Soul Beyoğlu, Anadolu yakasından ise Elysium Serenity Kandilli, Elysium Elit Koşuyolu, ve Elysium Es Beykoz projeleri İle katıldı.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER