Anasayfa >

Diğer Haberler >

TEB Konut Kredisi Faiz Oranlarını Düşürdü

TEB Konut Kredisi Faiz Oranlarını Düşürdü

01 Kasım 2016 Salı, 16:21:06
TEB Konut Kredisi Faiz Oranlarını Düşürdü
Türk Ekonomi Bankası (TEB) konut kredisi , taşıt ve ihtiyaç kredisi faiz oranlarını indirdi…

Ak Bank, Vakıf Bank , Yapı Kredi ve İş Bankası’ndan sonra TEB de konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi faiz oranlarını düşürdü.


Banka,  daha önce konut kredisinde 10 yıla kadar olan tüm vadelerde yüzde 0,97 olan faiz oranını 60 ay vadede yüzde 0,90’a, taşıt kredisi faiz oranını yüzde 1,12’den yüzde 1,10’a, yüzde 1,40 olan ihtiyaç kredisi faizini de yüzde 1,20’den başlayan faiz oranına indirdi.

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, "Makroekonomik anlamda, yapısal reformlar ve yatırım ortamının iyileştirilmesi ile ekonomimizin büyümesi birincil önceliğimiz. Ağustos ayında başlattığımız kampanyanın sektörün hareketlenmesi ve ekonominin canlanmasına önemli katkılar yaptığını görüyoruz. Bu çerçevede TEB olarak, ağustos ayında 10 yıla kadar olan tüm vadelerde yüzde 0,97 olarak belirlediğimiz konut kredisi faiz oranını 60 aya kadar yüzde 0,90’a çektik. Bu kapsamda tüm müşterilerimize vadelere göre yüzde 0,90’dan başlayan oranla konut kredisi faizi imkanı sunuyoruz. Bununla birlikte, tüm müşterilerimize koşullarına uygun, farklı ödeme planları oluşturabiliyoruz” dedi.


Mendi, kasko sigortasını bankadan yaptıranlar için taşıt kredisi ve kış döneminde artan masraflara özel yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası da başlattıklarını belirterek, "Araç sahibi olmak isteyen müşterilerimiz için taşıt kredisinde yüzde 1,10, ihtiyaç kredisinde ise yüzde 1,20’den başlayan faiz oranı sunuyoruz” diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER