Anasayfa >

Diğer Haberler >

İş Bankası İle “Anında Ev Kredisi”

İş Bankası İle “Anında Ev Kredisi”

24 Ekim 2016 Pazartesi, 16:19:48
İş Bankası İle “Anında Ev Kredisi”
İş Bankası, “Anında İşlem” uygulaması başlattı. Yeni uygulama ile konut kredisinin yanı sıra ihtiyaç ve taşıt kredileri başvuruları yapılabiliyor…

İş Bankası “Anında İşlem” uygulamasına start verdi. Yeni uygulama ile birlikte kullanıcılar şubelere, internet şubesine ya da çağrı merkezine yönelmeden, müşteri numarası ve şifre girmeye gerek olmadan, kredi kartı bilgi sorma, kredi başvuru ve yurt dışı çıkış işlemlerini başlatabiliyor, işlem durumunu takip edebiliyor, gerekli durumlarda SMS veya e-posta ile geri bildirim alıyor.


İş Bankası Anında İşlem ile ev kredisi başvurularının yanı sıra ihtiyaç ve taşıt kredisi başvuruları da anında yapılabiliyor. Yine kredi kartlarına ait borç ve limit bilgileri de hızlıca öğrenilebiliyor.

Vize başvuru işlemlerinde kullanmak üzere vize i̇çin hesap bilgisi yazısının hazırlanması, yurt dışı çıkış harcının ödenmesi ve yurt dışı seyahat sigortasının hazırlanması talepleri de isbank.com.tr üzerinden müşteri numarası ve şifre girilmeden iletilebiliyor. Ayrıca, "Anında Müşteri ve Şifre" işlemleri ile "yeni müşteri olma" ve "müşteri şifresi alma" süreçlerine de buradan ulaşılabiliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER