Anasayfa >

Diğer Haberler >

Galatasaray Riva ve Florya Projeleri İçin Yetki Çıktı

Galatasaray Riva ve Florya Projeleri İçin Yetki Çıktı

22 Ekim 2016 Cumartesi, 18:35:29
 Galatasaray Riva ve Florya Projeleri İçin Yetki Çıktı
Galatasaray Kulübü'nün Olağanüstü Genel Kurulu'nda Başkan Dursun Özbek yönetimi, Riva ve Florya arazilerinin geliştirilmesine yönelik projelerle ilgili olarak kongre üyelerinden yetki aldı...


Galatasaray Spor Kulübü'nün Riva ve Florya arazilerinin değerlendirilmesi ile ilgili projelerinin görüşüldüğü Olağanüstü Genel Kurul, UNIQ İstanbul Gösteri Merkezi'nde yapıldı.


Galatasaray Kulübü'nün Olağanüstü Genel Kurulu'nda Başkan Dursun Özbek yönetimi, Riva ve Florya arazilerinin geliştirilmesine yönelik projelerle ilgili olarak kongre üyelerinden yetki aldı.

1690 genel kurul üyesinin katılımında, 47 karşı oyla proje onaylandı

Riva ile Florya'da bulunan araziler için hazırlanan ve emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile ön protokolü yapılan projelerin hayata geçirilebilmesi için genel kurul üyelerinden onay istendi.


GÖZÜNÜZ GERİDE KALMASIN
Oylama sonrası teşekkür konuşması yapan Dursun Özbek, “"Değerli Galatasaraylılar, Galatasaray'ın bu tarihi Genel Kurulu'nda şahsıma ve yönetim kuruluma gösterdiğiniz teveccühten ve itimattan dolayı size çok derin, çok büyük teşekkürlerimi sunuyorum. Gözünüz geride kalmasın, emanetimiz başımın üstündedir. Kendi varlığımdan, kendi mallarımdan daha yukarıdadır. Hepinize saygılarımı sunuyorum."dedi.DHA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER