Anasayfa >

Diğer Haberler >

Galatasaray'ın Riva ve Florya Arazilerinin Kaderi Belli Oluyor

Galatasaray'ın Riva ve Florya Arazilerinin Kaderi Belli Oluyor

21 Ekim 2016 Cuma, 10:53:23
Galatasarayın Riva ve Florya Arazilerinin Kaderi Belli Oluyor
Galatasaray Kulübünde mali darboğazdan çıkabilmek için planlanan Riva ve Florya arazilerinin değerlendirilmesi projelerinin geleceği, yarın olağanüstü genel kurulda karara bağlanacak...

Galatasaray Kulübü, geçtiğimiz aylarda emlak Konut GYO ile ön protokolünü yaptığı Riva ve Florya projelerini genel kurulun onayına sunacak.

Galatasaray Kulübünde mali darboğazdan çıkabilmek için planlanan Riva ve Florya arazilerinin değerlendirilmesi projelerinin geleceği, yarın olağanüstü genel kurulda karara bağlanacak.


Maslakta bulunan UNIQ İstanbul Gösteri Merkezide gerçekleştirilecek kongrenin gündeminde konu, "Taşınmazların değerlendirilmesi amacıyla ve bundan elde edilecek gelirin büyük kısmının Galatasaray Kulübü ile bağlı kuruluşlarının borçlarını ödemek, finansal yapılarını güçlendirip, mali bağımsızlığını sağlamak üzere kullanmak şartıyla, 29 Haziran 2016 tarihinde emlak konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile imzalanan ön protokole uygun olarak nihai sözleşme imzalamak üzere yönetim kurulunun tam olarak yetkilendirilmesinin görüşülüp karara bağlanması." şeklinde yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER