Anasayfa >

Diğer Haberler >

Water Garden AVM Nerede?

Water Garden AVM Nerede?

15 Ekim 2016 Cumartesi, 18:50:52
Water Garden AVM Nerede?
29 Temmuz’da kapılarını açan Water Garden AVM dünyaca ünlü birçok markayı bünyesinde barındırıyor. Peki Water Garden İstanbul nerede? Yanıtı haberimizde…

Water Garden AVM, 29 Temmuz’da kapılarını açtı. Dünyaca ünlü ulusal ve uluslar arası birçok markayı tek  çatı altında buluşturan Water Garden AVM, gastronomi, eğlence ve kültür merkezi olarak hizmet veriyor.

 

 

SUYLA DANS

Ziylan Grup tarafından hayata geçirilen Water Garden AVM, Türkiye’nin en gelişmiş gösteri havuzunu da ev sahipliği yapıyor. 5 bin metrekare alana yayılan Water Garden gösteri havuzunda su, müzik, ateş, lazer ve ışık gösterileri ile göz kamaştırıyor.

 

Water Garden AVM’de bir de 15 bin metrekare dev şehir parkı yer alıyor. Şehir parkında mini golf sahası, extreme park, çocuk oyun alanları, binlerce çeşit bitki ve ağaç yer alıyor.

 

 

 

50 YILLIK LEZZETLER NOSTALJİ SOKAĞINDA

Water Garden İstanbul projesinde Türkiye’nin farklı lezzetlerinin yer aldığı yeme içme mekanlarına ek olarak Nostalji Sokağı’nda en az 50 yıllık geçmişi olan lezzetler de bulunuyor.

Water Garden Ataşehir’de haftanın 7 günü açık olan Organik Pazar, restoran, cafe, 11 salonlu sinema kompleksi, yerli ve yabancı sanatçıların, grupların, orkestraların sahne alacağı 4 bin kişilik tiyatro salonu, eğlence kulüpleri, yetişkin ve çocuklara hizmet verecek mutfak sanatları okulu, spor merkezi, çocuk oyun alanları ve çocuk yuvası yer alıyor.

Peki Water Garden İstanbul nerede?
Water Garden İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de konumlanıyor. Water Garden AVM adresi şöyle; Barbaros Mah. Şebboy Sok. No:2 Batı Ataşehir.  

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER