Anasayfa >

Diğer Haberler >

Anadolu Efes AND Gayrimenkul’ü Sırtında Taşıyacak

Anadolu Efes AND Gayrimenkul’ü Sırtında Taşıyacak

11 Ekim 2016 Salı, 13:27:26
Anadolu Efes AND Gayrimenkul’ü Sırtında Taşıyacak
AND Gayrimenkul, Türk basketbolunun lokomotifi Anadolu Efes Spor Kulübü’yle yeni bir ortaklığa imza attı. AND Gayrimenkul, hem Türkiye’de hem de Turkish Airlines EuroLeague’de şampiyonluk kovalayan Anadolu Efes’in resmi partneri oldu…

Anadolu Grubu iştiraki AND Gayrimenkul, Anadolu Efes Spor Kulübü güçlerini birleştirdi. AND Gayrimenkul, Anadolu Efes’in resmi partneri oldu. Anadolu Efes Spor Kulübü, bu sezon boyunca AND Gayrimenkul’ü formasında taşıyacak.


İmza törenine AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz ve Anadolu Efes takım kaptanı Doğuş Balbay katıldı.


HER İKİ MARKAYA DA GÜÇ KATACAK

İmza töreninde konuşan AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, bu güç birliğinin her iki marka için de çok büyük önem taşıdığını dile getirerek, “Gayrimenkul sektöründe bize büyük iş düştüğünü biliyoruz ve sorumluluğumuzun farkındayız. Tıpkı Anadolu Efes’in Türk basketbolunda üstlendiği ve başarıyla yerine getirdiği sorumluluklar gibi.Türkiye, basketbolu Anadolu Efes’le birlikte sevdi.Anadolu Efes’in uluslararası başarıları taraflı tarafsız her sporseveri gururlandırıyor. Bu gurura AND olarak ortak olurken kendimize özel bir misyon belirledik. Biz çocuklarımıza basketbolu sevdirmek, onları sporla tanıştırmak istiyoruz. Çocukları gerçekleştirdiğimiz her çalışmanın içerisinde önemli bir unsur olarak ele alıyoruz. Sadece çocuklarla gerçekleştirdiğimiz bir araştırmadan, çocuk dostu olarak geliştirdiğimiz AND Pastel projemize, sosyal sorumluluktan, sponsorluğa kadar bir çok konuya çocukları dahil ediyoruz.Anadolu Efes Spor Kulübü ile işbirliğimizi de bu şekilde ele alarak bir çok çalışma gerçekleştireceğiz. Bu işbirliği ile Türk basketboluna bir tuğla da biz koymayı hedefliyoruz.” dedi.

2016 HEDEFİMİZİ BÜYÜK ÖLÇÜDE TUTTURDUK
Toplantı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, gündeme ilişkin değerlendirmede bulundu. emlak Konut GYO kampanyası beklemediğimiz bir hareketlilik getirdi diyen Usta, “AND Pastel projesinin bin 100 konutluk projemizin 850 dairesini satışa çıkarmıştık. Bunun 450 adedini sattık. 2016 hedefimizi büyük ölçüde tutturduk” dedi.DAHA ÇOK ÇOCUK BASKETBOL KÜLTÜRÜ İLE TANIŞACAK
Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz ise şunları söyledi; “Turkish Airlines Euroleague, Spor Toto Basketbol Ligi ve Türkiye Kupası’nda mücadele edeceğimiz 2016-2017 sezonu öncesinde AND Gayrimenkul gibi bir markayla güçlerimizi birleştirmekten dolayı gururluyuz. Bu işbirliğinin, hem kulübümüze hem de Türk basketboluna büyük değer katacağına inanıyoruz. Yeni partnerimiz AND Gayrimenkul ile birlikte basketbol severlere, özellikle de çocuklarımıza yönelik pek çok organizasyona imza atacağız. AND Gayrimenkul’ün çocuklarımıza basketbolu sevdirmek ve onları sporla tanıştırmak misyonu ile yapacağı etkinliklerde biz de çocuklarımızı Abdi İpekçi Spor Salonu’nda ağırlayacak ve basketbolcularımızla bir araya gelmelerini sağlayacağız. Oluşacak bu sinerjiyle daha fazla çocuğun basketbol kültürüyle tanışmasını da mümkün kılacağız”dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER