Anasayfa >

Diğer Haberler >

Türkerler Holding Mahall'de Divan'la El Sıkıştı

Türkerler Holding Mahall'de Divan'la El Sıkıştı

11 Ekim 2016 Salı, 13:06:19
Türkerler Holding Mahallde Divanla El Sıkıştı
Türkerler Holding, Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara projeleri için Divan Grubu ile işbirliğine imza attı. İşbirliği çerçevesinde her iki projede hizmetler Divan tarafından sunulacak…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞTürkerler Holding, Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir projelerinin işletmesi için Divan Grubu ile anlaşma imzaladı.

İşbirliği kapsamında Koç Holding iştiraki Divan Grubu, Türkerler Holding tarafından geliştirilen Mahall Ankara projesinin bir bölümünün ve Kule ofislerin işletmesini, Mahall Bomonti İzmir projesindeki tüm rezidansların, işletmesini “Divan Residence” markası ile yürütecek.


5 MİLYON METREKARE İNŞAAT HACİMİNE ULAŞTIK
50 yıllık bir geçmişe sahip olduklarını belirten Türkerler Holding Genel Koordinatörü Prof. Dr. Atilla Sezgin, “İşe tekstil sektörü ile başladık. Daha sonra inşaat, enerji ve sağlık entegre tesislerinin inşaatı ile yola devam ettik. Bugün 5 milyon metrekare inşaat hacmine ulaştık” dedi.


HEDEF 3 YILDA 8 MİLYAR DOLAR CİRO
Son dönemlerde gayrimenkul işine ağırlık verdiklerini vurgulayan Sezgin, şu anda 5 milyar dolar iş sahibiz. Hedefimiz  3 yılda 8 milyar dolar iş hacmine ulaşmak olduğunu söyledi.


5 YILDIZLI OTELDEKİ TÜM HİZMETLERİ SUNACAĞIZ
Divan Grubu CEO’su Richard P.  Appelbaum ise, “Bundan 60 yıl önce kurulduk. Otelin kurulması ile Divan markası da ortaya çıktı. 60 yılda faaliyet alanımızı sürekli geliştirdik. Bugün 22 marka ile 120’den fazla birimde faaliyet gösteriyoruz. 2012 yılında da rezidans sektörüne girdik. Oteldeki başarımızı buraya taşımaya karar verdik. Şu anda 4 projeye rezidans hizmeti veriyoruz. Türkerler ile bugün ilk adımını attığımız işbirliği ile geleceği yönelikte büyük bir adım atmış oluyoruz” dedi.

İşbirliği kapsamında Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara projesindeki tüm ofis ve konut sahiplerine 5 yıldızlı hizmet sunacaklarının belirten Appelbaum, “Araba kiralamadan, alışverişe, özel şoförden bebek bakıcısına kadar ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetleri 5 yıldızlı otel konforunda sunacağız. Bu hizmetlerin bir kısmı standart olarak tüm konut ve ofis sahiplerine sunulacak. Özel şoför, araç kiralama gibi bazı özel hizmetler ise belli bedel karşılığında sunulacak” diye konuştu.


MAHALL BOMONTİ İZMİR’DE 326 BİN TL
Mahall Bomonti İzmir projesi İzmir Konak’ta eski Bomonti Bira Fabrikası arazisi üzerinde yükseliyor. Toplam 470 konut, 572 ofis, 90 ticari birimden oluşan  Mahall Bominti İzmir projesinde stüdyodan 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Projede fiyatları 326 bin TL’den başlıyor. Haziran 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan Türkerler Mahall Bomonti İzmir projesinde 120 ay yüzde 0.70 faizle taksit imkanı sunuluyor. Projede ayrıca 36 ay vade farksız taksitle de konut sahibi olunabiliyor.


MAHALL ANKARA’DA YAŞAM BAŞLADI
Mahall  Ankara projesi Eskişehir yolu üzerinde konumlanıyor. 40 bin 628 metrekare alan üzerinde yükselen Mahall Ankara projesinde toplam 246 konut yer alıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinden oluşan Mahall Ankara projesinde teslimler başladı. Mahall Ankara projesinde yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli ise 60 ay 0 faizle taksitlendiriliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER