Anasayfa >

Diğer Haberler >

Tapu.com Online Açık Artırma İle Ev Sahibi Yapıyor

Tapu.com Online Açık Artırma İle Ev Sahibi Yapıyor

30 Eylül 2016 Cuma, 14:27:35
Tapu.com Online Açık Artırma İle Ev Sahibi Yapıyor
Tapu.com, online açık artırma ile konut sahibi yapıyor. Üstelik alıcılar alacakları evin fiyatını kendileri belirleme imkanı buluyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

 

Türkiye’nin ilk ve tek online gayrimenkul açık artırma sitesi olan tapu.com, müşterilerine online ortamda açık artırma ile konut sahibi olma fırsatı sunuluyor.


Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında hizmete açılan ve 41 ilde tapu satışı gerçekleştiren tapu.com’da SPK lisanslı uzmanlardan alınan değerleme raporu olan gayrimenkuller satışa sunuluyor.


Tapu.com’da açık artırmaya katılmak için bin TL ile 5 bin TL arasında değişen bir hizmet bedeli veriliyor.  Açık artırmaya katılmak için katılımcıların kredi kartından belli bir provizyon çekilmesi yeterli oluyor. Sadece kazanandan hizmet bedeli tahsil ediliyor ve açık artırmayı kazanamayan tüm katılımcılardan çekilen provizyon iptal ediliyor.


Tapu.com’da konutların yanı sıra arsa ve ticari alanlar da satışa sunuluyor.

FİYATA ALICI KARAR VERİYOR

Ellerinde gayrimenkul değerleme raporu olan şirket ve bireylerin de tapu.com’da satış yapabileceğini söyleyen tapu.com kurucusu ve CEO’su Emre Erşahin, tapu.com’da fiyata alıcının karar verdiğini söyledi.


Satışın yüzde 63’ünün konutlara yönelik olduğunu belirten Erşahin, alt fiyat bandının 150, üst fiyat bandının ise 250-300 bin TL civarında olduğunu söyledi.

 

EN FAZLA SATIŞ BU 5 İLE
Erşahin, en fazla satışı ise Ankara, Aydın, Bursa, Çanakkale ve Antalya’ya yaptıklarını açıkladı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER