Anasayfa >

Diğer Haberler >

Ağaoğlu: Kampanya Zenginlere Yaradı İddiasına Katılmıyorum

Ağaoğlu: Kampanya Zenginlere Yaradı İddiasına Katılmıyorum

02 Eylül 2016 Cuma, 15:11:04
Ağaoğlu: Kampanya Zenginlere Yaradı İddiasına Katılmıyorum
Emlak Konut kampanyasının zenginlere yaradığı iddialarına katılmadığını belirten Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, rakamlar ortada, en fazla satışı 300 bin TL konutlarda yaptık dedi…

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, emlak Konut GYO kampanyasına ilişkin açıklamalarda bulundu.


Satışın çoğunluğunu 500 TL altındaki konutlarda yaptıklarını belirten Ağaoğlu, kampanyasının sadece yüksek gelir grubuna hitap eden konutlarda uygulandığı eleştirisine katılmıyorum dedi.


KAMPANYA ZENGİNLERE YARADI İDDİASINA KATILMIYORUM
Alt gelir gurubundaki satışın daha fazla olduğuna dikkat çeken Ağaoğlu, Bu kampanyanın zenginlere yaradığı iddiasına katılmıyorum, bu doğru değil." diye konuştu.


Vatandaşların 300 bin lira civarındaki konutlara rağbet gösterdiğini ifade eden Ağaoğlu, "Cirolarla satışı karşılaştırdığınız zaman satışın çoğunluğunun 500 bin liranın altındaki konutlarda yoğunlaştığını çok net göreceksiniz." dedi.


539 MİLYON CİRO
Ali Ağaoğlu, emlak konutun kampanyası döneminde 81 bin metrekare ve 401 bağımsız bölüm ile Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul projesinin 539 milyon ciro elde ettiklerini hatırlatarak, "İşte, rakamlar da ortada. Güzel şeyler yaptık. Emlak Konut kampanyası Türkiye için gerçekten güzel bir kampanya oldu. Halk da bunu güzel değerlendirdi."

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER