Anasayfa >

Diğer Haberler >

Ege Yapı’nın Kurumsal İnternet Sitesine Ödül

Ege Yapı’nın Kurumsal İnternet Sitesine Ödül

29 Ağustos 2016 Pazartesi, 10:04:43
Ege Yapı’nın Kurumsal İnternet Sitesine Ödül
Ege Yapı’nın kurumsal internet sitesi Interactive Media Awards 2016’da “Gayrimenkul” kategorisinde “Üstün Başarı Ödülü”ne layık görüldü…

Ege Yapı yenilenen kurumsal internet sitesi ile Interactive Media Awards 2016’da, ‘‘Gayrimenkul’’ kategorisinde ‘’Üstün Başarı Ödülü’’nü aldı.


Farklı kategorilerde birçok uluslararası firmanın; tasarım, içerik, fonksiyonellik ve kullanılabilirlik gibi kriterler kapsamında değerlendirildiği yarışmada, Interactive Media Awards Konseyi’nden oldukça yüksek bir puan alan Ege Yapı’nın web sitesi, özellikle ‘semantik’ tasarımıyla ve fonksiyonel yapısıyla jüriden tam not aldı.

Ege Yapı’nın dijital ajansı ‘’Smartis Interactive’’ ve Ege Yapı ekibinin yoğun çalışmaları ile hazırlanan site, kullanıcıların davranışlarına ve ilgi alanlarına göre değişim gösteren, etkileşim odaklı bir işleyişe sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Siteyi ziyaret eden kullanıcıları cinsiyetine, yaşına, bulunduğu lokasyonuna ve ilgi alanlarına göre analiz eden, 8 farklı profil kurgusu ile her biri için özel içerik akışı oluşturan ve daha çok ilgili olabilecekleri projeleri gösteren yapı, kullanıcılarla firma arasında daha hızlı ve sonuç odaklı iletişim kurma fırsatı sunuyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER