Anasayfa >

Diğer Haberler >

Nef Galatasaray’la 3 Yıllık Sponsor Anlaşmasına İmza Attı

Nef Galatasaray’la 3 Yıllık Sponsor Anlaşmasına İmza Attı

10 Ağustos 2016 Çarşamba, 12:55:03
Nef Galatasaray’la 3 Yıllık  Sponsor Anlaşmasına İmza Attı
Nef, Galatasar ile 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı. Uluslararası açılım hedeflerinin olduğunu belirten Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, Galatasaray’ın bu sürece ivme katacağını söyledi…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞDaha önce Dumankaya İnşaat ile sponsorluk anlaşması imzalayan fakat Dumankaya yöneticilerinin paralel yapı operasyonu kapsamında tutuklanmasının ardından anlaşmayı iptal eden Galatasaray Spor Klubü,  Nef ile anlaştı. 

Galatasaray ile Nef arasında  3 yıllığına  Spor Toto Süper Lig, Türkiye Kupası, Süper Kupa ve Türkiye'de oynanacak diğer maçlarda geçerli olacak göğüs reklamı konusunda anlaşmada imzalar atıldı.


Anlaşma kapsamında  Nef Galatasaray’a  2016 - 2017 futbol sezonu için 9 milyon 500 bin  TL, anlaşmanın devam etmesi halinde 2017 - 2018 futbol sezonu için 10 milyon 500 bin  TL, 2018 - 2019 futbol sezonu için 11 milyon TL olmak üzere toplam 31 milyon TL sponsorluk bedeli, performans primleriyle birlikte ise toplam 52 milyon 500 bin TL ödeyecektir.

52 MİLYON 500 BİN TL’LİK ANLAŞMA
Sporsorluk maliyetinin 52 milyon 500 bin TL olduğunu belirten Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, hem ülke ekonomisine güveni vurgulamak hem de moralleri yüksek tutmak için böyle bir anlaşmaya karar verdik dedi.


GALATASARAY İLE YURTDIŞINA AÇILACAK
Vizyon olarak uluslararası bir gayrimenkul firması olma hedefi ile yola çıktıklarını vurgulayan Timur, “2 yıl önce sektör lideri olmayı başardık. İlk projelerimizi Türkiye’de üretmeye başladık. 2016 itibariyle uluslar arası projeleri lanse etmeye başlayacağız. New York projesi ile yurtdışına adım attık. Berlin, Frankfurt, Chicago, Londra ve New York gibi Avrupa’nın ve ABD’nin önemli 10 metropolünde yer almayı  hedefliyoruz. Uluslararası bir açılım hedefimiz vardı. Galatasaray ile yaptığımız bu sponsorluk anlaşması bu süreçte bize ivme ve güç katacak” diye konuştu.


SATIŞLAR 4-5 KAT ARTTI
Darbe süresi sektörün içinde bulunduğu sürece ilişkin değerlendirme yapan Erden Timur, “emlak Konut GYO ve GYODER’in yaptığı kampanya sektöre büyük hareket kattı. Satışlarımız 14 Temmuz öncesine göre 4-5 kat arttı” dedi.


BANKALARDAN DA DESTEK BEKLİYORUZ
emlak konut ve GYODER’in başlattığı kampanyalara bankalardan da destek beklediklerini vurgulayan Timur, “Bankaların mevduat hesapları nedeni ile elleri biraz kısıtlı. Ama Ziraat Bankası’nın bugün konut kredisi faiz oranlarını 0.82’ye çekti. Ziraat Bankası’nı diğer bankaların da takip edeceğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.


HEDEF 1.3 MİLYAR TL’NİN ÜZERİDE CİRO
2015 yılında 2 bin 650 adedin üzerinde satış ve 1.3 milyar TL ciro gerçekleştirdiklerini belirten Timur, bu sene bu rakamı daha da yukarı çıkarmak istediklerini belirtti.

HER İKİ TARAFTA ÖNEMLİ FAYDALAR SAĞLAYACAK
Bugün, sporda öncü ve uluslararası kimliğiyle bir dünya markası olan, ilklerin ve enlerin takımı Galatasaray Spor Kulübü ile güçlü tasarım ve inovasyon markası Nef’in gerçekleştirdiği önemli bir işbirliğine imza atıyoruz diyen Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek; “ Galatasaray, bu topraklarda doğup bir dünya markası olmayı başarmış 111 yıllık bir spor kulübü. Nef’in de aynı yolda emin adımlarla yürüyen genç ve dinamik bir Türk markası olması bizi bu işbirliği konusunda çok heyecanlandırdı. Nef'i tercih etmemizin en önemli nedeni ideallerimizin ve hedeflerimizin aynı paydada buluşması. Ortak noktamız başarı. Global hedeflere ve başarılara yürüyen markalarla gerçekleştireceğimiz tüm iş ortaklıkları hem kulübümüzün gerek saha içi gerekse saha dışında başarılı olmasına, hem de dünya vitrinine yeni yeni Türk markalarının çıkmasına katkı sağlayacaktır. İnanıyorum ki Nef, sadece altı yılda kat ettiği hızlı mesafeyi Galatasaray’ın formasında yer alarak çok daha ilerilere taşıyacaktır. Nef ile yaptığımız iş ortaklığından her iki tarafın da önemli faydalar sağlayacağına inanıyorum. Bugün burada atacağımız imzaların sadece bizlere değil, Türk sporuna ve Türk ekonomisine de dinamizm getirecektir. Her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


ARENA’YA KONŞU SPOR SALONU
Türk Telekom Arena Stadı’nın yanındaki arazi üzerinde planlanan spor kulübü hakkında da bilgi veren Özbek, “Proje ilk önce 13 bin 800 kişi kapasiteli düşünüldü sonra 15 bin kişiye çıkartıldı. Ruhsat çalışmaları yapıldı. Nef’le yaptığımız sponsorluk anlaşmasına bu spor kulübünün yapımı dahil değil. Ama projeyi Nef gibi vizyon sahibi bir firmanın yapmasını isterim. Çıkışta bu konuyu da Erden beyle konuşacağım” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER