Anasayfa >

Diğer Haberler >

Ağaoğlu’ndan Şehit Ailelerine Konut Desteği

Ağaoğlu’ndan Şehit Ailelerine Konut Desteği

08 Ağustos 2016 Pazartesi, 11:02:43
Ağaoğlu’ndan Şehit Ailelerine Konut Desteği
Ali Ağaoğlu, 15 Temmuz darbe girişiminde şehit düşenlerin ailelerine ev yapmak istediğini açıkladı…


Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, 15 Temmuz darbe girişiminde şehit düşenlerin ailelerine ev yapmaya talip olduğunu söyledi.

CUMHURBAŞKANIMIZ TALİMAT VERSİN HEMEN KAZMAYI VURALIM

Cumhurbaşkanımız talimat versin hemen kazmayı vuralım diyen Ağaoğlu, “Kamu yer göstersin hiçbir karşılık beklemeden 239 şehide 239 ev yaparım. Mesela Levent’te eskiden golf kulübü olarak kullanılan askeri alan var. Alan boş ve müsait. Bana 250 ev yapacak kadar alan versinler ve bu projeyi hayata geçirelim. Benim vaadim her şehit ailesine bir ev vermek” dedi.


15 TEMMUZ ŞEHİTLER SİTESİ

Anıt bir proje hayata geçirmek istediklerini dile getiren Ağaoğlu, “Mimarisi ile de öne çıkan bir proje hayal ediyorum. Levent’teki yer 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü de görüyor. Bu yönüyle de anlamlı. Sitenin adına da ‘15 Temmuz Şehitler Sitesi’ deriz. Bu ülke için canını verenler her şeyin en iyisini hak ediyor” dedi.


Bu işi hiçbir karşılık beklemeden yapacaklarını belirten Ağaoğlu, maddi olarak her zaman elimden geleni yapmaya hazırım ifadesinde bulundu.


Ağaoğlu’nun önerisine olumlu yanıt gelirse ortalama büyüklüğü 150 metrekare olan 3+1 evler yapılması planlanıyor. Kamunun arsa vermesi durumunda 250 konutluk bir projenin inşaat maliyeti 100 milyon TL’yi buluyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER