Anasayfa >

Diğer Haberler >

İstanbul’da Pazar Günü Bu Yollar Kapalı

İstanbul’da Pazar Günü Bu Yollar Kapalı

05 Ağustos 2016 Cuma, 09:55:07
İstanbul’da Pazar Günü Bu Yollar Kapalı
İstanbul’da Pazar günü Yenikapı’da düzenlenecek olan Demokrasi ve Şehitler Mitingi kapsamında bazı yollar kapatılacak. İşte o yollar…

7 Ağustos Pazar günü saat 17:00’da Yenikapı’da düzenlenecek olan Demokrasi ve Şehitler Mitingi kapsamında bazı yolları trafiğe kapatılacak.


7 Ağustos 2016 Pazar günü, 06:00-24:00 saatleri arasında Bakırköy Aksu Caddesi (Taşhan Kavşağı) ve Fatih İlçesi Aksakal Caddesi arasında kalan Sahil Yolu  geçici olarak trafiğe kapalı olacak.

7 Ağustos’ta metro, metrobüs, otopbüs ve vapurlar miting alanına ücretsiz ulaşım hizmeti sunacak.
Anadolu ve Avrupa Yakasından otobüslerle miting alanına ulaşılabilecek. farklı noktalardan miting alanına ring seferleri yapılacak.

Kazlıçeşme, otobüsler için park alanı olarak belirlendi. Otobüslerle gelen katılımcılar Kazlıçeşme’den Yenikapı Miting alanına yürüyerek gelecekler. Yaşlı ve çocuklar için ise Kazlıçeşme-Yenikapı arasında 20 adet otobüs ring seferleri yapacaktır. Yol boyunca su istasyonları ve ikram alanları kurulacak.

Kiralanan 200 adet vapur, tekne gibi deniz taşıtı ile sağlanacak. Ayrıca kiralanan 50 adet deniz aracı da ring seferleri yapacak.

Deniz yolu ile miting alanına 12 noktadan ulaşım sağlanacak.
1. Silivri,
2. Bakırköy
3. Yenikapı,
4. Sirkeci,
5. Eyüp,
6. Sütlüce,
7. Haliç Kongre Merkezi,
8. Beykoz,
9. Üsküdar,
10. Kadıköy
11. Pendik,
12. Adalar iskelelerinden deniz araçları hareket edecek.

Metrobüs, marmaray ve metro hatları da miting alanına ulaşım sağlayacak. Miting alanına gelmek isteyen katılımcılar için aktarma noktaları, ana istasyonlar ve miting alanına yakın metro duraklarından ring seferleri de yapılacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER