Anasayfa >

Diğer Haberler >

Emlak Konut’tan “Çatı Şirket” Açıklaması

Emlak Konut’tan “Çatı Şirket” Açıklaması

27 Temmuz 2016 Çarşamba, 13:47:15
Emlak Konut’tan “Çatı Şirket” Açıklaması
Emlak Konut GYO, birkaç gündür basında çıkan, “Emlak Konut GYO inşaat şirketlerini tek çatı altında toplayacak” yönündeki haberlerle ilgili Kap aracılığı ile bir açıklamada bulundu. İşte o açıklama…

emlak Konut GYO, birkaç gündür basında çıkan, “emlak konut GYO inşaat şirketlerini tek çatı altında toplayacak” yönündeki haberlerle ilgili Kap aracılığı ile bir açıklamada bulundu. İşte o açıklama…

Emlak Konut  GYO, son günlerde basında yer alan; “Emlak Konut GYO, inşaat şirketlerini kendi çatısı altında toplayacak” yönündeki haberlere yönelik bir açıklamada bulundu.


Emlak Konut GYO tarafından Kamuyu Andınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada;
“Bazı basın kuruluşlarında Emlak Konut'un tüm konut projelerini bünyesinde kurulacak bir çatı şirketinde toplayarak kampanya düzenleyeceği ve onlara finansal destek sağlayacağı yönünde bazı açıklamalar birkaç gündür yayınlanmaktadır.

26/07/2016 tarihinde yaptığımız kap duyurusundan da anlaşılacağı üzere Emlak Konut projelerine yönelik olarak bir satış kampanyası çalışması yapılacaktır. Hali hazırda Emlak Konut'un  inşaat şirketlerine yönelik bir çatı şirketi kurulması yada hazırlanan kampanyaya yüklenicilerinin dışındaki şirketlerin dahil edilmesi gibi bir planlamamız bulunmamaktadır. Bu çalışmamızın ayrıntılarını 28/07/2016 tarihinde   kamuoyuyla paylaşacağımızı saygıyla duyururuz.” denildi.

 

HABER:Şengül KIRMIIZITAŞ

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER