Anasayfa >

Diğer Haberler >

İstanbul'da Toplu Taşıma Araçları 24 Temmuz’a Kadar Ücretsiz!

İstanbul'da Toplu Taşıma Araçları 24 Temmuz’a Kadar Ücretsiz!

21 Temmuz 2016 Perşembe, 17:54:38
İstanbulda Toplu Taşıma Araçları 24 Temmuz’a Kadar Ücretsiz!
İBB, 15 Temmuz’da başlayan olağanüstü durum nedeni ile 16 Temmuz itibariyle toplu taşıma araçlarında ücretsiz hizmet vermeye başladı. Uygulama 24 Temmuz’a kadar devam edecek…

İBB, 15 Temmuz’da başlayan olağanüstü durum nedeni ile 16 Temmuz itibariyle toplu taşıma araçlarında ücretsiz hizmet vermeye başladı.  Uygulama 24 Temmuz’a kadar devam edecek…


İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişi nedeni ile 16 Temmuz Cumartesi günü itibariyle toplu taşımada ücretsiz hizmet vermeye başladı.


Peki İstanbul’daki ücretsiz toplu taşıma hizmeti ne zamana kadar devam edecek?


İlk açıklamada ücretsiz toplu taşıma uygulamasının 20 Temmuz’a kadar devam edeceği söylenmişti. Fakat bugün gelen bilgiye göre uygulama 24 Temmuz Pazar gece yarısına kadar devam edecek.


Buna göre, İstanbul’da hizmet veren İETT otobüsleri, Özel Halk Otobüsleri, Otobüs A.Ş., Metrobüs, Nostaljik Tramvay, Tünel, Şehir Hatları Vapurları, Tramvay, Metro, Hafif Metro, Füniküler, Teleferik ve Kadıköy Moda Nostaljik Tramvayı ile toplu taşıma sistemine entegre deniz motorları 24 Temmuz Pazar gecesi 24.00’e kadar saat ücretsiz yolcu taşımaya devam edecek.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER