Anasayfa >

Diğer Haberler >

Dedeman Erbil’in Genel Müdürü Ahmet Emin Ok oldu!

Dedeman Erbil’in Genel Müdürü Ahmet Emin Ok oldu!

21 Temmuz 2015 Salı, 13:35:48
Dedeman Erbil’in Genel Müdürü Ahmet Emin Ok oldu!
Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri Dedeman Grubu’nun otellerinden olan Dedeman Erbil’in Genel Müdürlüğü görevine Ahmet Emin Ok getirildi.

Turizm sektöründe uzun yıllardır çalışan Ahmet Emin Ok, Dedeman Erbil’e Genel Müdür olarak atandı. 2007 yılından itibaren Dedeman Grubu bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görev yapan Ok, en son Park Dedeman Gaziantep’te görev aldı. Ahmet Emin Ok bundan böyle turizm alanındaki tüm deneyim ve tecrübelerini Dedeman Erbil’de konuklarına sunacak.

Dedeman Erbil’e Genel Müdür olarak atanan Ahmet Emin Ok, çalışma hayatına 2002 yılında başladı. Selçuk Üniversitesi İşletme Fakültesi’ndeki eğitimini tamamladıktan sonra, Ankara Üniversitesi, Yabancı Diller Meslek Yüksek Okulu’undan da mezun olan Ok, Hilton Konya, Bera Otelleri ve 2007 yılından bu yana da Dedeman Konya ve Park Dedeman Gaziantep otellerinde çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Dedeman Erbil’İn Genel Müdürü olarak çalışma hayatına devam eden Ahmet Emin Ok, evli ve iki çocuk babası olup iyi derecede İngilizce biliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER