Anasayfa >

Diğer Haberler >

FIT Solutions e-Dönüşüm®’e hız kazandırmak için kendi Ar-Ge merkezini kurdu!

FIT Solutions e-Dönüşüm®’e hız kazandırmak için kendi Ar-Ge merkezini kurdu!

20 Temmuz 2015 Pazartesi, 10:42:22
FIT Solutions e-Dönüşüm®’e hız kazandırmak için kendi Ar-Ge merkezini kurdu!
FIT Solutions e-Dönüşüm® kapsamındaki yoğun araştırma ve geliştirme ihtiyaçlarını karşılamak için kendi Ar-Ge merkezini kurdu.

e-Dönüşüm®’ün Türkiye’deki lider ismi FIT Solutions kendi Ar-Ge merkezini kurdu. FIT Solutions Ar-Ge merkezi, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının denetim ve değerlendirmelerinin sonucunda Temmuz ayı itibariyle faaliyetlerine başladı. Faaliyet dönemi içerisinde Ar-Ge merkezinin yaptığı ve yapmaya devam edeceği kamu destekli projeler ile sektörü güçlendirecek.

e-Dönüşüm®’ün lider markası FIT Solutions, Türkiye’de konusunda lider firma statüsünü korumak ve uluslararası pazarda etkin bir oyuncu olmak için kurduğu Ar-Ge merkezinde, teknoloji yönelimlerini belirleyip yeri geldiğinde bu trendlerin de önüne geçecek bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir. Ar-Ge merkezinde oluşan bilgi birikimi ile sektörü yönlendirmek ve Türkiye’yi bu alanda uluslararası düzeye çıkartmak FIT Solutions’ın birincil amaçları arasında yer almaktadır.

Teknoloji trendlerini ve piyasa koşullarını gözlemleyen FIT Solutions, Ar-Ge merkezinde hem özel sektör hem de kamusal talepleri gözeterek ihtiyaca yönelik ürünler üzerinde çalışacak. Temmuz ayı itibariyle sertifikasyonu tamamlanan ve çalışmalara başlayan Ar-Ge merkezinde hem FIT Solutions çalışanlarına hem de iş ortaklarına yönelik faydalar elde edilecek. 4 yıllık proje maliyetleri toplamı 11 milyon TL olarak belirtilen Ar-Ge merkezinde ürettiği ileri teknoloji çözümler ile rakiplerinin her zaman önünde olacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER