Anasayfa >

Diğer Haberler >

Ramazan Bayramı’na özel konut kampanyaları 2015!

Ramazan Bayramı’na özel konut kampanyaları 2015!

15 Temmuz 2015 Çarşamba, 15:53:32
Ramazan Bayramı’na özel konut kampanyaları 2015!
İnşaat firmaları Ramazan Bayramı’na özel kampanyalar yapmaya devam ediyor. Şeker tadında bir bayram geçirmek isteyenler için projelerde alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor.

İnşaat firmaları Ramazan Bayramı’na özel kampanyalar yapmaya devam ediyor. Şeker tadında bir bayram geçirmek isteyenler için projelerde alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor.  Bayram boyunca satış ofisleri açık tutulan ve çalışmalarına devam eden inşaat şirketlerinin birbirinden farklı kampanyaları konut alıcılarını çifte bayram yaşatacak gibi görünüyor. Kimi faizi sıfırlarken kimi peşinatı erteliyor. İşte Ramazan Bayramı’na özel konut kampanyaları 2015…

 

RAMAZAN KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 

 

 

Çukurova Balkon’da hiç peşinatsız

Çukurova Balkon projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçeneklerine yer veriliyor. Kartal’da yükselen Çukurova Balkon’da 245 konut bulunuyor.  2 bloktan meydana gelen Çukurova Balkon’da; 1+1'ler 240 bin TL’den, 2+1'ler 392 bin TL’den, 3+1'ler 568 bin TL’den, 4+1’ler ise 775 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ramazan Bayramı’na özel kampanya düzenleyen Çukurova Balkon projesinde hiç peşinat vermeden konut sahibi olunabiliyor. Yüzde 1’lik peşinat hiç ödenmeyen Çukurova Balkon’da yüzde 17’si vade farksız olarak bir yıl sonra, diğer yüzde 17’si ise yine vade farksız olarak iki yıl sonra ödenebiliyor. Kalan yüzde 65’lik konut tutarı ise banka kredisi ile ödenebiliyor. Çukurova Balkon teslimlerinin ise Haziran 2017’de yapılması planlanıyor.

 

 

 

 

 

Mahal Sancaktepe ve Ada’da peşinatı 1 yıl sonra öde

Mahal Sancaktepe ve Ada projeleri Denge Yapı tarafından inşa ediliyor. Mahal Sancaktepe 6 bloktan ve 346 daireden oluşuyor. 10 bin 454 metrekare arazi üzerinde inşa edilen Mahal Sancaktepe Ada ise 12 katlı 3 ve 5 katlı tek blokta 169 daireden meydana geliyor. Mahal Sancaktepe ve Ada projelerinde 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri bulunuyor. Daire teslimleri hemen yapılan Mahal Sancaktepe ve Ada projelerinde peşinatı 1 yıl sonra ödeyerek konut sahibi olunabiliyor. Yüzde 75’lik konut tutarı ise banka kredisi ile ödenebiliyor. Mahal Sancaktepe ve Ada’da kampanya Ramazan Bayramı’nın sonuna kadar devam ediyor.

 

MAHAL SANCAKTEPE FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 

Resim İstanbul Orman’da minimum 222 bin TL

1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçeneklerine yer verilen Resim İstanbul Orman Sancaktepe’de yükseliyor. Ortadoğu Grup tarafından inşa edilen Resim İstanbul Orman’da 1+1 daireler 222 bin TL , 2+1 daireler 362 bin 700 TL, 3+1 daireler 525 bin TL ve 4+1 daireler ise 779 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Resim İstanbul Orman Ramazan Bayramı kampanyası kapsamında; yüzde 1 peşinat, teslime kadar düşük taksit ve yüzde 50’si şimdi yüzde 50’si teslimde ödeme seçeneklerini kullanarak ev sahibi olunabiliyor. Resim İstanbul Orman birinci etap teslimlerinin Aralık’ta ikinci etap teslimlerinin ise Eylül 2016’da yapılması planlanıyor.

 

RESİM İSTANBUL ORMAN FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 


Adam Kule’de faiz yok

 

 

DAP Yapı’nın Kartal projesi Adam Kule’de 254 konut bulunuyor. Stüdyo ve 1+1 dairelere yer verilen Adam Kule Kartal fiyatları 240  bin TL’den başlıyor.  Nisan 2018’de konut teslimlerinin yapılması planlanan Adam Kule DAP Yapı’da yüzde 5 indirim uygulanıyor. Adam Kule’de yüzde 10 peşinatla hiç faizsiz konut sahibi olunabiliyor.

 

 

 Dumankaya’da kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı

Dumankaya İnşaat Ramazan Kampanyası ile herkesin kolayca ev sahibi olmasını  sağlıyor. Ramazan Bayramı Kampanyası kapsamında; Dumankaya Mozaik’te bin 825 TL’den, Ritim İstanbul’da 2 bin 600 TL’den, hi-Fit’te ise bin 758 TL’den başlayan uygun taksit seçenekleri veya sıfır peşinat gibi ödeme seçenekleri sunuluyor.

 

 

RİTİM İSTANBUL FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 

DUMANKAYA MOZAİK ÖRNEK DAİRELERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

 

DUMANKAYA Hİ-FİT FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

 

PINAR BAYRAKDAR / htemlak.com

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER