Anasayfa >

Diğer Haberler >

AYD Genel Sekterliğine Günöz Atakan atandı!

AYD Genel Sekterliğine Günöz Atakan atandı!

14 Temmuz 2015 Salı, 11:08:46
AYD Genel Sekterliğine Günöz Atakan atandı!
Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) Genel Sekreterlik görevine temmuz ayı itibari ile Günöz Atakan atandı.

En son pozisyonunda Forum Alışveriş Merkezlerinin Regülasyon, Resmi Kurumlar ve Dış İlişkilerinden sorumlu olan Atakan, yeni görevini Nihat Sandıkcıoğlu’ndan devralarak çalışmalarına başladı.

 

AYD Genel Sekreteri Günöz Atakan yürüteceği yeni görevinde AYD’nin sahip olduğu sektörün sorumlu liderlik misyonunu sürdürecek başarılı çalışmalara yenilerini ekleyeceklerini belirterek; “Sektörü, ihtiyaçlarına göre kamu ve uluslararası platformlarda temsil ederken aynı zamanda başta TAMPF olmak üzere perakende sektörünün önemli paydaşlarıyla da işbirliklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. AYD’nin üzerinde titizlikle durduğu veri ve araştırma sağlama konularında da yeni çalışmalara imza atmayı hedeflemekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirmeyi amaçladığımız eğitimler, konferanslar, ödül törenleri gibi daha birçok önemli etkinliğimizle de söktürün buluşma ve iletişim merkezi olmaya devam edeceğiz.” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER