Anasayfa >

Diğer Haberler >

2015 Bayram Kampanyası ile peşinatsız hemen teslim evler!

2015 Bayram Kampanyası ile peşinatsız hemen teslim evler!

10 Temmuz 2015 Cuma, 13:42:45
2015 Bayram Kampanyası ile peşinatsız hemen teslim evler!
Bayram Kampanyası ile peşinat vermeden hemen teslim evlere aylık bin 890 TL taksitle sahip olunabiliyor.

Peşinat vermeden hemen teslim evlerden size uygun olanını seçin Bayram Kampanyası kapsamında 2+1 evlere 1.890 TL taksitle sahip olun. Üstelik Ramazan Bayramı’na kadar 10.000 TL hediye çeki kazanma fırsatını yakalayın. Ailenizle yazın tüm konforunu yaşayabileceğiniz; açık yüzme havuzları, basketbol ve futbol sahaları, site içinde seyir ve oturma alanları, cafe ve restoranları olan Bahçeşehir ve Halkalı’da bulunan projelerde 2+1 evler 1.890 TL’den başlayan aylık taksitlerle. Hem kira gibi ödeyip, hem de tatil fırsatını bir arada yaşamaya hemen başlayın.

 

Peşinatsız, hemen teslim, küçük taksitlerle sunduğu ödeme planlarıyla bugüne kadar çok sayıda aileyi ev sahibi yapan Evdekifirsat.com, bayrama özel kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Bahçesehir Vadi, Bahçeşehir Quartz, Bahçeşehir Teras Evler, Bahçeşehir Evler ve Halkalı Divan Residence’da ramazan ayı sonuna kadar peşinat ödemeden, hemen teslim evlerden 1.890 TL’den başlayan taksit seçenekleriyle ev sahibi olurken aynı zamanda 10.000 TL değerinde hediye çeki kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Hediye çekinizi ister bayramlık alışverişiniz için kullanabilir, ister yeni evinize yeni eşyalar seçebilirsiniz.

 

Gayrimenkul yatırımındaki fırsatları markalı konut projelerinde arayanlar için bir ilk olan evdekifirsat.com’un şeker tadında sunmuş olduğu bu bayram fırsatıyla, şimdiden bayram havasına girmenizi sağlayacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER