Anasayfa >

Diğer Haberler >

Hilti’nin En Güçlü Kırıcısı TE 3000 AVR!

Hilti’nin En Güçlü Kırıcısı TE 3000 AVR!

10 Temmuz 2015 Cuma, 13:25:43
Hilti’nin En Güçlü Kırıcısı TE 3000 AVR!
Global inşaat endüstrisine ileri teknoloji çözümler sunan Hilti’nin bugüne kadar geliştirdiği en güçlü kırıcı makinesi olan TE 3000 AVR, saatte 6 tona kadar beton kırma potansiyeli ile dikkat çekiyor.

68 Joule gücündeki kuvvetli motoruyla özellikle beton ve asfaltta ağır kırım yapanların tercih ettiği TE 3000 AVR, bakım gerektirmeyen kömürsüz motor teknolojisiyle kullanıcılarını birçok tamir masrafından da kurtarıyor.

 

Daha Fazla Güç, Daha Az Titreşim

Titreşim azaltıcı teknolojiyle donatılan TE 3000 AVR kırıcı, kırım sırasında düşük titreşim aktarımıyla kullanıcıya hem konfor ve sağlıklı bir kullanım hem de daha uzun süre çalışma imkanı sunuyor. Çıkarılabilen elektrik kablosu ile kullanıcı güvenliğini artıran özelliğe sahip TE 3000 AVR kırıcı, kablo kopması, kabloya basma ya da takılma gibi kaza olasılıklarını da minimuma indiriyor. Cihazla birlikte satın alınabilen el arabası da kullanıcılara şantiye ortamında rahat ve hızlı bir hareket imkanı sunuyor.

 

Hilti sadece cihazlarında değil örneğin kırıcılarda kullanılan keskilerde de uzun Ar&Ge çalışmaları yürütüyor. Hilti keskileri özel poligon şekli ile beton içinde ilerlerken daha çok kırım etkisi vererek kırım performansını belirgin şekilde arttırıyor. Kendi kendini bileme özelliği de bulunan son teknoloji ürünü Hilti keskiler, bu sayede uzun süre etkin şekilde kullanılabiliyor ve kullanıcılarına maliyet avantajı sunuyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER