Anasayfa >

Diğer Haberler >

VRF klima sistemleri de bu yıl pazara sunuluyor!

VRF klima sistemleri de bu yıl pazara sunuluyor!

10 Temmuz 2015 Cuma, 12:12:10
VRF klima sistemleri de bu yıl pazara sunuluyor!
Vaillant, inverter split klimaların dışında aynı zamanda; küçük bir daireden yüksek katlı büyük binalara kadar çözüm sağlayan, tek dış üniteye 64 adet iç üniteye kadar bağlananabilir yeni merkezi VRF klima sistemlerini bu yıl pazara sunuyor.

Fleksıbl özelliği ile projelendirmeden başlayarak, sahada montaj aşamasına kadar tasarımcısına avantaj sağlayan Vaillant VRF sistemler, DC inverter teknolojisi sayesinde yükseltilmiş SCOP ve SEER verim değerlerine sahip. Gerek soğutmada gerekse ısıtmada yüksek çalışma verimliliği ve yüksek konfor ile İklimlendirme sistemlerinde her türlü ihtiyaca çözüm sunmaktadır. Ozon dostu R410A soğutucu akışkan kullanımı ile çevreyle dost bu sistemler, “sessiz çalışma fonksiyonu” sayesinde düşük çalışma ses sevileri ile kullanıcısına yüksek konfor sunmaktadır. 12kW ile 180 kW kapasite aralığında 31 farklı dış ünite şeçeneği, 2,8 kW ile 28 kW kapasite aralığında 8 farklı tip ve 24 değişik iç ünite seçeneği ile iklimlendirme sistemleri çözümünde Vaillant VRF sistemler her mekana ve dekorasyona özel çözüm sunmaktadır.

 

 

Birden fazla dış ünitenin kaskad bağlantısı ile yüksek kapasitelere ulaşılan bu sistemlerde, dış ünitelerden birinin arızalanması durumunda birbirini yedekleme özelliği ile diğer cihazları devrede tutarak kullanıcısına kesintisiz çalışma emniyeti sunmaktadır. Ayrıca uzun tesisat mesafesinde çalışabilme fonksiyonu sayesinde özellikle çok katlı yapıların iklimlendirme tasarımında avantaj sağlamaktadır.

 

 

Bu sistemlerde ürünün teknik özelliklerinin yanında projelendirme, hesaplama ve devreye alma süreçlerinde de farklı hizmetler sunan Vaillant, sadece bu ürünlere yönelik oluşturduğu departman ile gerek işin profesyonellerine gerekse son kullanıcısına satış öncesi ve sonrası teknik destek sağlarken sahada ve montaj yerinde de son kontroller ve süpervizörlükle bu destek devam ettirilmektedir. 

 

 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Vaillant, satış sonrasında da kullanıcısına kaliteli bir hizmet ve yüksek bir konfor yaşatıyor.  Bunun için 444 2 888 no’lu Vaillant çağrı merkezi, 24 saat tüketicilerin hizmetinde olup, aynı zamanda tüm Türkiyede uzman teknik servisleriyle hizmet vermek üzere hazır beklemektedir.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER