Anasayfa >

Diğer Haberler >

Berker’den Ödüllü Tasarım: R Touch Serisi!

Berker’den Ödüllü Tasarım: R Touch Serisi!

10 Temmuz 2015 Cuma, 12:01:56
Berker’den Ödüllü Tasarım: R Touch Serisi!
Akıllı bina sistemleri ve anahtar priz sektörünün öncü firmalarından Alman kökenli Berker by Hager, teknolojiyi şıklıkla birleştiren ve yaşam alanlarında bütün fonksiyonları bir arada kontrol edebilmeyi sağlayan ürünleriyle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Berker, R Touch serisinde bulunan yuvarlak hatları ve kontürlü çerçevesiyle farkını ortaya koyan R.1 yaşam alanlarınıza zarif bir dokunuş katacak. Hem siyah hem beyaz renk seçeneği ile sunulan seri her zevke hitap edecek.

Tüm fonksiyonları tüketicinin talebi üzerine lazerle yazı ya da simge şeklinde cam yüzeye işleme imkanı tanıyan Berker by Hager R Touch Serisi, şık ve ayrıcalıklı tasarımın yanı sıra teknolojinin son olanaklarından da faydalanabileceğiniz Touch Sensor ile tek bir sensörden tüm evinizi kontrol altına almanıza olanak sağlıyor.

Aldığı IF Product Design, Red Dot, Good Design gibi birçok ödülle mimarların sıklıkla tercih ettiği R Touch serisi, yaşam alanlarına estetik katarken aynı zamanda KNX/EIB sistemine uygunluğu ile aydınlatma, perde/panjur, müzik, ısıtma ve soğutma gibi farklı fonksiyonları sadece tek bir anahtar üzerinden kontrol edebiliyor. Anahtara önceden tanımlanan senaryolar, tek dokunuşla birkaç işlevi aynı anda yönetmeye imkan veriyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER