Anasayfa >

Diğer Haberler >

Vestel’den kaçırılmayacak değişim fırsatı!

Vestel’den kaçırılmayacak değişim fırsatı!

10 Temmuz 2015 Cuma, 11:58:00
Vestel’den kaçırılmayacak değişim fırsatı!
Vestel, Ağustos ayında TV ve beyaz eşyalarda geçerli olan değişim kampanyasını tüketicilere sunuyor. Kampanyada eski ürününü değiştirmek isteyen kullanıcılar, yeni bir Vestel TV veya beyaz eşya ürününü avantajlı fiyatlarla satın alabiliyor.

 

Vestel günümüzde değişen ve gelişen dünyaya ayak uydurmanın önemine dikkat çektiği kampanyasında, kullanıcıları teknolojik gelişmeleri takip ederek değişime davet ediyor. Vestel’in değişim kampanyası eski ürününü değiştirmek veya değerlendirmek isteyen teknoloji meraklısı kullanıcıları yepyeni Vestel ürünleri ile buluşturmayı amaçlıyor. Eski ürünün markası ne olursa olsun değişim fırsatı sunulduğu kampanya, 40” üzeri TV’lerde, no frost buzdolaplarında, 7 kg üzeri çamaşır makinelerinde, 4 program üzeri bulaşık makinelerinde, solo fırınlarda ve tüm ankastre ürünlerde geçerli oluyor.

 

Çapraz değişim ile farklı ürün gruplarından değişim olanağı ile de Vestel, tüketicilere hem eskiyen ürünlerini yenisiyle hem de ihtiyaçları olan bir ürünü mevcut ürünleriyle değiştirme imkanı sağlıyor. Üstelik üst segment ürünlerle değişim yapmayı tercih eden kullanıcılara çok daha yüksek indirim fırsatları da sunuluyor. Avantajları bunlarla sınırlı kalmayan ve tüketicilerin konforunu düşünen Vestel, değişim yapılmak istenen markası ne olursa olsun tüm ürünleri tüketicilerin evinden alırken yepyeni ürünleri de evlerine teslim ediyor. Değiştirme kampanyası kapsamında, Vestel Puzzle buzdolaplarında, kurutmalı çamaşır makinelerinde, solo fırınlarda ve 40“ ve üzeri TV’lerde 500 TL’den başlayan ve 1500 TL’ye varan indirim olanakları kullanıcılara sunuluyor.

 

Vestel’in dünyanın en son teknolojilerine sahip ürünleriyle tüketicilerini buluşturmayı hedeflediği Ağustos ayına özel değişim kampanyası, yerli üretimin gururuyla Türkiye’yi Vestellendirmeyi amaçlıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER