Anasayfa >

Diğer Haberler >

Sika’dan zemin kaplamasında eşsiz bir ürün!

Sika’dan zemin kaplamasında eşsiz bir ürün!

10 Temmuz 2015 Cuma, 10:02:20
Sika’dan zemin kaplamasında eşsiz bir ürün!
Yapı kimyasallarında dünya lideri İsviçre merkezli Sika, kendiliğinden düzelen poliüretan esaslı harç kaplamayla zemin kaplamasında devrim yaratıyor. Sikafloor®-21 PurCem, yük dayanımı, estetik yapısı, kolay temizlenebilirliği ve pürüzsüzlük özelliğiyle dikkat çekiyor.

Orta ve ağır yük dayanımlı kendiliğinden düzelen poliüretan esaslı harç kaplama Sikafloor®-21 PurCem®, çok bileşenli ve kolay temizlenebilir yapısıyla birçok alanda kullanım rahatlığı sağlıyor. Ürünün öne çıkan özellikleri arasında yük dayanımı, estetik oluşu, kolay temizlenmesi ve pürüzsüzlüğü varken, kaydırmaz yapısıyla da benzerlerinden ayrılıyor.

 

Tescillenmiş gıda kullanım alanları

Sikafloor®-21 PurCem® kaplama; lekesiz ve kokusuz olmasının yanı sıra şekil değiştirse bile asla yüzeyden ayrılmıyor. Çevre duyarlılığının da USGBC LEED® Derecelendirmesi’ne uygun olarak tescillenmiş olmasının yanı sıra mükemmel derecede de kimyasal dayanımlı bir ürün.

 

Gıda tesislerinde kullanımı ise, ABD’de de, Kanada’da ve İngiltere’de Canadian Food Inspection Agency ve British Standards Specifications (BSS) tarafından kabul edilmiş Sikafloor®-21 PurCem® kaplama, birçok kuru alanda kullanımına uygun.

 

Sikafloor®-21 PurCem®; kullanıcılarına sunduğu zengin renk alternatifleri ve üstün yük dayanımı sayesinde, uçak hangarları baştan olmak üzere endüstriyel birçok sektörde öncelikli tercihler arasında yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER